Gabinet pulmonologiczno-alergologiczny Wojciech Jakowicki - opinie - Ostrołęka, Alergolog, Pediatra, Pulmonolog

DSC05111.jpg wojciech.jpg

Astma, POCHP, alergia, testy, bezdech nocny. Ostrołęka. Porady ogólne, diagnostyka alergologiczna chorób dróg oddechowych, spirometria, testy skórne. badanie bezdechu nocnego w domu pacjenta, dobieranie parametrów pompy oddechowej. Porady dla dzieci i dorosłych.

Telefon kontaktowy: 

29 760 22 33 ; kom. 604 057 665

Dane adresowe: 

07-410 Ostrołęka, ul. Korzeniowskiej 8

Dni i godziny przyjęć: 

Poniedziałki, środy, piątki, inne terminy w godz. 16 -18. Preferowane umawianie się na wizyty. Możliwe wizyty poza grafikiem po uzgodnieniu telefonicznym.

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2012-11-16 09:36, Aktualizacja: 2021-05-03 17:04

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Gabinet pulmonologiczno-alergologiczny Wojciech Jakowicki

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Pan doktor Wojciech

Pan doktor Wojciech Jakowicki dał mi skierowanie na tomogrfię komputerową. Na pytanie, czy mogę na jego podstawie skorzystać z badania na NFZ odpowiedzał twierdząco. Jednak w aktualnej postaci skierowania to okazało się niemożliwe. Poprosiłem o jego korekcję. Żadnej odpowiedzi. Poprosiłem jeszcze raz. Odpowiedzi znów nie ma. Czyli Sz.P. Dr Jakowicki nie chce wziąć odpowiedzialności za własne słowa, jakie świadczą lub o braku kompetencji w tej sprawie, lub o braku uczciwości. Może jedno i drugie. Szkoda! Więc będę musiał skorygować swoją opinię o profesjonalnej osobowości doktora. Zainteresowana publiczność, mam nadzieję, również.

Bardzo polecam, najlepszy

Bardzo polecam, najlepszy lekarz w swoim fachu.

Profesjonalista, do którego

Profesjonalista, do którego od pierwszej wizyty mam zaufanie. Szuka przyczyny ,nie traktuje pacjenta szablonowo, nie zbywa, wszystko dokładnie tłumaczy. Nie pojadę już nigdy z dzieckiem do nikogo innego.
Marta

Pan Jakowicki, to bardzo

Pan Jakowicki, to bardzo dobry lekarzy. Dzieki wlasciwej diagnozie i dobrze dobranym lekom nie odczuwam prawie skutkow mojej niewyleczlnej choroby, a meczylam się z nią bardzo. Zawsze cierpliwie wyslucha, dokladnie wyjaśni jak dzialają leki . Jestem naprawdę bardzo wdzięczna doktorowi. Polecam

Pan Wojciech Jakowicki to

Pan Wojciech Jakowicki to bardzo dobry lekarz. 20 lat temu uchronił moją córkę przed wycięciem migdałków ( było zalecenie innego lekarza i skierowanie do szpitala). Od kilku lat leczy moją mamę, która zmaga się z bardzo poważną chorobą płuc. Lekarz konkretny, ma czas dla pacjenta, wyrozumiały i cierpliwy. Diagnoza trafiona, leki odpowiednio dobrane. Dziękujemy Panie doktorze.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania