Indywidualna Praktyka Andrzej Betlejewski Lekarz w Miejscu Wezwania - opinie - Gdańsk, Laryngolog

Indywidualna Praktyka Andrzej Betlejewski Lekarz w Miejscu Wezwania
Gdańsk

Telefon kontaktowy: 

0601 690 010

Dane adresowe: 

al. Grunwaldzka  121
80-266 Gdańsk

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-07-15 23:14, Aktualizacja: 2009-07-15 23:14

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Laryngolog Gdańsk
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Indywidualna Praktyka Andrzej Betlejewski Lekarz w Miejscu Wezwania

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Dziwią mnie te dobre

Dziwią mnie te dobre opinie, gdyż moja jest całkowicie odmienna. Byłam jego pacjentką w szpitalu i jestem bardzo oburzona nieżyczliwością, brakiem empatii i przedmiotowym traktowaniem. Brak klasy, kultury osobistej i szacunku. NIe mówiąc o merytorycznym podejściu , wyjaśnieniu przyczyn choroby i dalszego leczenia. Nic, nic i nic....Na moje pytania odpowiadał lakonicznie i z wyraźną irytacją. Czułam się jak intruz. Co to za człowiek, który prywatnego pacjenta potrafi normalnie potraktować, a w szpitalu do wyraźnie odczuć jaki to jest ważny. Gdzie moralność i etyka? Naprawdę - nie wymagam od lekarzy ćwierkania , ale choćby odrobiny człowieczeństwa- a zwłaszcza do chorego, który czuje się w szpitalu zagubiony, przestraszony i wyobcowany. Wstyd panie doktorze! Kiedyś pan co innego przyrzekał.

nie polecam!!!!! Jest

nie polecam!!!!! Jest niepoważnym czlowiekiem, mierałem z bólu, poł głowy zapuchnięte, nic nie słyszałam taki ból a on do mnie że mam kupić polopiryne i ból ustanie. Pojechałem na SOR do Leborka i tam do mnie podeszli jak do człowieka i pomogli od razu

Pan Doktor Andrzej

Pan Doktor Andrzej Betlejewski jest na prawdę wyższej klasy specjalistą, nie potrzebuje reklamy ani ładnych gabinetów, aby mieć pacjentów. Kto mu zaufa, trafia w dziesiątkę. Zaufało kilku z moich znajomych włącznie ze mną (sprawy diagnostyczno-zabiegowe migdałów i uszu u dzieci) i żaden się nie zawiódł. A że do niego są kolejki, to idźcie do tego, gdzie kolejek nie ma (z wami porozmawia i popieści, ale chyba nie o to tu chodzi), życzę powodzenia!

Liczba oczekujących

Liczba oczekujących pacjentów do tego lekarza jest od zawsze duża. Pan doktor zajmuje się naszymi dziećmi już od długiego czasu i nigdy nie zdarzyło się, aby nie podszedł uczciwie do sprawy. Zna się na swoim zawodzie, a dodatkowo cechuje go zdrowe podejście do leków, które przepisuje. Zapytany, wyczerpująco odpowiada na pytanie, bez zbędnych komentarzy.

Polecam, lekarz z powołania

Polecam, lekarz z powołania bardzo pomógł naszej córce, która się już męczyła od ponad roku, szybko załatwił miejsce w szpitalu za same dziękuję. Polecam!!!!!!

Udało mi sie dostac z

Udało mi sie dostac z dzieckiem do tego lekarza ( oczywiście czakając na korytarzu, gdzie nawet nie ma krzeseł dla oczekujących)
Facet zadufany w sobie. Coś marudził pod nosem. Na pewno jako medyk bardzo się ceni. Nie wiem tylko czy za umiejętności czy swoje możliwości.. Może za całokształt ?

Andrzej Betlejewski to

Andrzej Betlejewski to kompletnie niepoważny facet. Zadzwoniliśmy do niego, zeby umówić się na wizytę. Powiedział, że w poniedziałek między 18 a 19.30 i sie rozłączył. Pojechaliśmy z 3 miesięcznym niemowlęciem (mróz - 15 stopni)a na miejscy totalny "sajgon". Na korutarzu przed gabinetem tłum ludzi umówionych na tą samą godzinę, część leżących na podłodze, w tym i z dziećmi. Jak ktoś tak traktuje swoich pacjentów, to chyba powinien zaprzestac prowadzenia takiej działności. Nie było sensu czekać. Stanowczo odradzam tego lekarza za sposób podejścia do pacjenta.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania