Iwona Gnach-Olejniczak - opinie - Wrocław, Chirurg szczękowy, Implantolog, Implantoprotetyka, Ortodonta, Stomatolog

Klinika Unident Union Iwona Gnach-Olejniczak, implantolog(umiejętność implantologa przyznana przez OSIS). Lekarz implantolog z 12-letnim doświadczeniem implantologicznym. Unidnet Union Dental Spa, ortodoncja dorosłych bez usuwania zębów, Dental Face Lifting-interdyscyplinarna stomatologia, leczenie kanałowe pod mikroskopem, licówki ceramiczne, korony pełnoceramiczne- stomatologia estetyczna.

Telefon kontaktowy: 

71 328 12 12, 71 372 03 52

Dane adresowe: 

Unident Union Dental Spa
al.Kochanowskiego 20cd
51-601 Wrocław

Dni i godziny przyjęć: 

pon-pt. 8.00-20.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2010-06-04 23:51, Aktualizacja: 2010-06-04 23:51
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Iwona Gnach-Olejniczak

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Leczenie w klinice Unident

Leczenie w klinice Unident Union to czysta przyjemność ;) Bardzo polecam. Pani doktor Iwona Gnach- Olejniczak jest niesamowita. Nie tylko ma ogromną wiedzę ale jest też przesympatyczną kobietą zawsze uśmiechniętą. Dzięki niej nie musiałam mieć wyrywanych 4 i 5 ( u kilku innych ortodontów dostałam informację, że nie ma możliwości leczenia ortodontycznego beez ich usunięcia a w unident union jakoś się dało) hehe

Przez 3 lata nosiłem aparat

Przez 3 lata nosiłem aparat założony w tym gabinecie. Jestem bardzo zadowolony z efektów. Obsługa szybka i miła. Bez większych kolejek, raz tylko zdarzyło mi się czekać dłużej niż na umówioną godzinę.

Polecam! :)

Ja również polecam. Pani

Ja również polecam. Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta i dobrze zna się na tym co robi. Leczyła moja wadę zgryzu i dzięki niej moje zęby są nareszcie proste.

Osobiście nie polecam

Osobiście nie polecam kliniki Unident Union, z całą ufnością powierzyłam leczenie zęba lekarzowi z tej kliniki (była to resekcja korzenia zęba) będąc przekonana, że jest to jedyna opcja na drodze do wyleczenia zęba. Zabieg był bardzo bolesny, lekarz naraził mnie na niemile przeżycie i założenie około 12 szwów. Od tego czasu minęło 6 miesięcy, ząb jest nadal niewyleczony i nadaje się do usunięcia. Lekarze z innych klinik uznali, iż bolesny zabieg resekcji nie musiał być wykonany, gdyż zmiana się odtworzyła, innymi słowy była to sztuka dla sztuki. To znaczy, że klinika naraziła mnie na nierozsądne koszty, które mogły wzrastać w miarę leczenia. Za resekcję plus wypełnienie kością bioos zapłaciłam 2tyś do tego leczenie kanałowe około 1tyś. Gdybym zdecydowała się na wkład Koronowo- korzeniowy razem z korona zapłaciłabym następny 1tys. W zamian za to miałabym implant i 10letnią gwarancję. Szczerze nie polecam.resekcję plus wypełnienie kością bioos zapłaciłam 2tyś do tego leczenie kanałowe około 1tyś. Gdybym zdecydowała się na wkład Koronowo- korzeniowy razem z korona zapłaciłabym następny 1tys. W zamian za to miałabym implant i 10letnią gwarancję. Szczerze nie polecam.

Jestem po leczeniu

Jestem po leczeniu implantologicznym u Pani Iwony Gnach-Olejniczak, decyzja o podjęciu leczenia u Pani doktor była jedną z najlepszych w moim życiu! Gorąco polecam!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania