Jacek Kałużny - opinie - Warszawa, Stomatolog

stomatolog Warszawa, leczenie kanałowe, wybielanie zębów, zęba, stomatolog, gabinet stomatologiczny, stomatologia zachowawcza, protetyka, naprawy protez, ortodoncja, usuwanie kamienia, piaskowanie zębów, jamy ustnej, endodoncja, leczenie kanałowe zębów, chirurgia, stomatologia estetyczna, odbudowa zęba, wybielanie zębów stomatologiczne, wybielanie nakładkowe, wybielanie zębów martwych.

Telefon kontaktowy: 

601 258 323

Dane adresowe: 

Amident
Ul. Dzielna 5/1a,
Ul. Nerudy 1
00-162 Warszawa

Dni i godziny przyjęć: 

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 20:00, Sobota 10:00 - 15:00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2010-06-05 21:41, Aktualizacja: 2010-07-06 09:44

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Stomatolog Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Jacek Kałużny

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Mam wrażenie, że Pan

Mam wrażenie, że Pan Doktor na popularnych i znanych większości portalach sam sobie wystawia pozytywne opinie, lub pomocą znajomych. Jest niemożliwością, że przy 40-kilku opiniach to same pozytywy lub neutralne. Ja odradzam wizytę, po tym jak się zasugerowałem pozytywnymi komentarzami. Lekarz ani rzetelny ani sympatyczny. Tu też na dole są dwie opinie z tego samego adresu IP.

Zgadzam się w 100% z

Zgadzam się w 100% z negatywnymi opiniami. Większość pozytywnych opinii, jestem PRZEKONANA, to jakaś ustawka. Lekarz wyniosły i jak, ktoś tu już napisał traktujący pacjenta instrumentalnie i z góry. W ogóle nie odpowiadał na zadawane pytania. Czułam się jakbym przeszkadzała - pytanie w czym. Odradzam, jest wielu dobrych specjalistów. Mnie zmusiła sytuacja, ale już tego błędu nie powtórzę. Do tego nie można się dodzwonić.

Lekarz mało fachowy,

Lekarz mało fachowy, partaczy i potem jest dużo kosztownych poprawek w profesjonalnych gabinetach. Jeśli chcesz mieć zdrowe zęby i nie marnować pieniędzy to nie z tym lekarzem!!!
To co pisze poprzednik z datą 2010-06-10 to prawda trzeba leczyć 1-2 zębów rocznie u tego dentysty. Ja po zmianie dentysty nie leczyłem już z 8 lat, ściągam tylko kamień więc warto zmienić lekarza póki czas, bo z tym lekarzem to nie tylko strata kasy ale i czasu!!!

Niestety jestem

Niestety jestem rozczarowana. Po pierwsze Pan Doktor oprócz czarującego uśmiechu nie reprezentuje sobą nic więcej. Wiedza średnia, chęć dzielenia się swoimi uwagami znikoma. Pacjenta traktuje instrumentalnie, interesuje go tylko kasa, którą ten pacjent zostawia. To, co można zaleczyć w ciągu jednej wizyty Pan Doktor rozwleka na kilka wizyt i wyciska z pacjenta "kasowo" ile tylko można. Standardem jest przesiadywanie na facebooku, kiedy pacjent czeka na zadziałanie znieczulenia. Lekarz leniwy, powolny, udaje czarującego żeby pacjent do niego wrócił na kolejną wizytę. Byłam na kilku wizytach i nie polecam. Nie wrócę do niego, jest wielu o niebo lepszych lekarzy!

W 100% zgadzam się z

W 100% zgadzam się z przedmówcami. Bardzo rzetelny fachowiec. Jestem jego pacjentem baaaardzo długo i bez żadnej wpadki. Wszystko bardzo tip top. Polecam dr. Kałuznego.

Polecam wszystkim, którzy

Polecam wszystkim, którzy szukają stomatologa w Warszawie doktora Jacka. Wszystko zawsze wykonane idealnie, dokładnie. Nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń a leczę się u niego od 12 lat Mimo długiego stażu pracy widać, że nadal zależy mu na każdym pacjencie i na tym aby jak najlepiej wykonać swoją pracę.

Bardzo dobry lekarz

Bardzo dobry lekarz stomatolog – polecam. To pierwszy lekarz u którego leczę zęby przez kilka lat i nie zamierzam zmienić. Wcześniej wiele razy zmieniałam dentystów, bo co wyleczyłam zęba to za jakiś czas znów trzeba było poprawiać i ciągle jakieś zęby do leczenia. A teraz wizyta kontrolna co 0,5 do roku i najwyżej niewielkie leczenie 1 lub dwóch zębów.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania