Jacek Śmigielski - opinie - Łódź, Chirurg

Choroby jelit i odbytnicy. Bezoperacyjne leczenie hemoroidów. Chirurgia przewodu pokarmowego. Operacje laparoskopowe pęcherzyka i dróg żółciowych. Chirurgia wątroby i trzustki. Operacje przepuklin pachwinowych w systemie 1 dnia. Żylaki kończyn dolnych. Specjalistyczna opieka domowa.

Telefon kontaktowy: 

601 365926

Dane adresowe: 

91-517 Łódź, ul. Gdańska 26

Dni i godziny przyjęć: 

przyjęcia po telefonicznym umówieniu

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-09-06 20:49, Aktualizacja: 2008-09-07 12:39

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg Łódź
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Jacek Śmigielski

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

super lekarz nie spotkałam

super lekarz nie spotkałam się z takim profesjonalizmem rewelacyjny człowiek bardzo mi pomógł polecam na 100%

dlaczego lekarze (niektorzy

dlaczego lekarze (niektorzy tak odwalaja swoja prace)zle robia operacje-to jak te studia ukonczyli chyba po znajomosci,ciekawy jestem czy tez tak lecza swoje rodziny i znajomych (czy poprostu sie by wstydziliodwalic robote),a potem sie dziwia ze obcy nie mazaufania do nichjak zle zrobia operacje to maja wielka satysfakcje i tym zyja ze obcemu zrobili krzywde

Ja dziekuje temu doktorowi

Ja dziekuje temu doktorowi za to, że wyleczył mi mame. W przypadku lekarza to jednak duże szczęście trafić do fachowca. Ja dostałam nr od kolegi i nie żałuje, że tam poszłam. Polecam wszystkim.

Wspaniały lekarz. Ja

Wspaniały lekarz. Ja nalezę do tej grupy pacjentów, którzy sa wdzięczni dr Śmigielskiemu za opiekę i leczenie. Mysle, że Ci zadowoleni potrafią argumentować swe zadowolenie a nie jak ostatnio ktoś pisze, ze nie, bo nie. Ja zawdzięczam temu lekarzowi usunięcie raka jelita grubego. Cieszę sie, bo badania 6 miesięcy po operacji pokazują, ze jest wszystko dobrze. To chyba dowód na to że Pan doktor zna sie na rzeczy. Polecam gorąco tego lekarza.

Partacz wymysla ze potrafi

Partacz wymysla ze potrafi operowac .to klamstwo.On sam nic nie potrafi.Potrafi sie tylko dobrze reklamowac.Te blad wlosy i cera z solarium.Ludzie otworzcie oczy.Ja polecam dr.L.K

Miałem tę nieprzyjemność

Miałem tę nieprzyjemność poznać "umiejętności" tego pożal się Boże "lekarza". Lodowato uprzejmy, autoreklama opanowana do perfekcji, wszystko aby zatuszować kompletny brak wiedzy i umiejętności. Oddziały na, których pracował pełne były (i są niestety) osób źle zoperowanych, u których wystąpiły powikłania. Tyle tylko, że wtedy pan Ś. udaje, że nie zna takiej osoby i "pozwala" innym naprawiać innym jego błędy. A konsekwencje ponosi oczywiście PACJENT. Radzę wszystkim dobrze - OMIJAJCIE GO Z DALEKA.

Potwierdzam, Pan Śmigielski

Potwierdzam, Pan Śmigielski krzywdzi pacjentów. Podejmuje się operacji, których nie potrafi sprawnie wykonać. Uszkadza trwałe narządy podczas operacji.

Jestem 52 letnią kobietą.

Jestem 52 letnią kobietą. Pan doktor operował mi trzustkę. Miałam nowotwór w jakims miejscu gdzie trudno było operować. Byłam z tym w szpitalu kopernika, w Zgierzu i na Narutowicza. Nikt nie chciał podjąć się operacji, tylko dr Śmigielski się zdecydował. Owszem uprzedził mnie, ze mogę po tej operacji umrzeć, ale nie miałam wyjścia. I dzisiaj jestem 3 tygodnie po operacji. Wszystko się wygoiło. Proponuję wszyskim tego chirurga.

Zgadzam się z poprzednimi

Zgadzam się z poprzednimi ocenami. Polecam wszystkim dr śmigielskiego. Konkretny, miły i operuje pacjentów, których inni nie chcieli operować. Tak było ze mną.

Konkretny lekarz, jasno

Konkretny lekarz, jasno omawia co się dzieje, co później, jakie dalsze procedury są planowen, jakie koszty. Wszystko jasno i klarownie, bez ścieminiania, i bajerowania. Po kilku zdaniach rozmowy, widać że to lekarz po WAMie, a ta szkoła byle kogo nie kształciła. W gabinecie, wrażenie robią też dyplomy i zaświadczenia o ukończonych kursach w polsce i zagranicą.

Wspaniały lekarz. To

Wspaniały lekarz. To człowiek, dzięki któremu wiem, że żyje w Europie. Umówiłem sie przez internet siedząc w domu w Londynie. Przyleciałem, badanie następnego dnia, operacja za 2 dni i po 5 dniach znowu byłem w Londynie w pracy - zdrowy. Polecam dr Śmigielskiego wszystkim znajomym z Londynu.
ocena 5

Pan Doktor to wybitny

Pan Doktor to wybitny lekarz. Zbadał mnie jak nikt dotąt. Nic nie bolało, a jak mówił, że będzie czuć to czułem. Zna sie gość na rzeczy. Za 100 zł wyleczył mnie chyba na zawsze. Polecam innym.

Jestem zadowolony z opieki

Jestem zadowolony z opieki dr Śmigielskiego. Byłem operowany po raz 3, ale mam nadzieję, ze po raz ostatni. W szpitalu WAM w Łodzi wreszczie czułem sie jak pacjent a nie jak niepotrzebny śmieć. Dziękuję wszystkim lekarzom tego oddziału a dr Śmigielskiemu w szczególności.

Bardzo dobry fachowiec

Bardzo dobry fachowiec doświadczony, uczynny, przesympatyczny i postawił rozpoznanie perfekcyjnie. Wcześniej leczyłam się u kilku lekarzy, ale dr Śmigielski jest rewelacyjny. Polecam gorąco.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania