Krzysztof Ratyński - opinie - Olsztyn, Laryngolog, Pediatra, Pulmonolog

specjalista chorób płuc, laryngolog, pediatra

Telefon kontaktowy: 

089 543 10 22

Dane adresowe: 

ul.Janowicza 1 "MEDYK"
Olsztyn

Dni i godziny przyjęć: 

wt.,czw.16:00-18:00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-02-03 15:24, Aktualizacja: 2008-02-03 15:24

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Krzysztof Ratyński

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Szczerze polecam Pana

Szczerze polecam Pana Doktora Krzysztofa Ratyńskiego. Jest profesjonalny, rzeczowy i bardzo przyjazny do pacjenta. Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora K. Szczechura.

Polecam dr Ratyńskiego,

Polecam dr Ratyńskiego, przyjmuje na NFZ w przychodni na ul. Partyzantów i prywatnie na Janowicza. Niejednokrotnie pomógł mi i mojemu dziecku. Świetny lekarz z doświadczeniem. Jestem jego stałą pacjentką, ponieważ choruję na astmę, czas oczekiwania na wizytę na NFZ jest różny, ale gdy mam zaostrzenie choroby jadę rano przed 7-mą i ustawiam sie kolejce. Panie w rejestracji są bardzo życzliwe i pomagają pacjentom, zdarzało się, że nie starczyło już dla mnie miejsca, było więcej osób przede mną, Panie szły do doktora i pytały czy zgodzi się jeszcze mnie przyjąć. Jeśli nie było już możliwości dostania się do dr Ratyńskiego proponowały wizytę u innego lekarza, tym sposobem trafiłam do Pani dr Mazur, przemiła osoba, ciepła i kompetentna, również polecam! Z racji tego, że od wielu lat leczę się u dr Ratyńskiego mogę wszystkim polecic tego lekarza. Moje dziecko też niestety choruje, a dostanie sie do pulmonologa dziecięcego graniczy z cudem, dlatego chodzę z moją córeczką do doktora prywatnie na Janowicza, świetne podejście do dzieci, moja mała nie boi się i wręcz lubi chodzić do doktora. Także polecam wszytskim mamom, które maja problemy z dostaniem się do pulmonologa dziecięcego, bo z tego co wiem to jakis lekarz na NFZ przyjmuje tylko w dziecięcym, ale kolejki ogromne.

Wspaniały lekarz !

Wspaniały lekarz ! Zawdzięczamy temu lekarzowi drugie życie ! Ja i żona nie palimy papierosów ! Gorąco polecamy prawdziwego profesjonalistę !

Informacje dodatkowe,nie

Informacje dodatkowe,nie jestem anonimowym pacjentem.Zainteresowanym służę dokumentacją i potwierdzeniem 3 tygodniowego leczenia silnym antybiotykiem.

Przykro stwierdzić,ale

Przykro stwierdzić,ale lekarz z takim doświadczeniem nie potrafił stwierdzić u mnie zapalenia płuc.Po zrobieniu spirometrii wysłał do domu z podejrzeniem refluksu,Dodam,że nie przyszło mu do głowy zrobić zdjęcie rtg płuc,Odradzam zdecydowanie tego lekarza.

Nie jestem zachwycony tym

Nie jestem zachwycony tym lekarzem, szczególnie biorąc pod uwagę że jego diagnoza w moim przypadku była niestety błędna. Polecam Dr Rosłana

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania