Krzysztof Ratyński - opinie - Olsztyn, Laryngolog, Pediatra, Pulmonolog

specjalista chorób płuc, laryngolog, pediatra

Telefon kontaktowy: 

089 543 10 22

Dane adresowe: 

ul.Janowicza 1 "MEDYK"
Olsztyn

Dni i godziny przyjęć: 

wt.,czw.16:00-18:00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-02-03 15:24, Aktualizacja: 2008-02-03 15:24

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Krzysztof Ratyński

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Każdy poleca tego doktora,

Każdy poleca tego doktora, który mu pomógł.

Szczerze polecam Pana

Szczerze polecam Pana Doktora Krzysztofa Ratyńskiego. Jest profesjonalny, rzeczowy i bardzo przyjazny do pacjenta. Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora K. Szczechura.

Polecam dr Ratyńskiego,

Polecam dr Ratyńskiego, przyjmuje na NFZ w przychodni na ul. Partyzantów i prywatnie na Janowicza. Niejednokrotnie pomógł mi i mojemu dziecku. Świetny lekarz z doświadczeniem. Jestem jego stałą pacjentką, ponieważ choruję na astmę, czas oczekiwania na wizytę na NFZ jest różny, ale gdy mam zaostrzenie choroby jadę rano przed 7-mą i ustawiam sie kolejce. Panie w rejestracji są bardzo życzliwe i pomagają pacjentom, zdarzało się, że nie starczyło już dla mnie miejsca, było więcej osób przede mną, Panie szły do doktora i pytały czy zgodzi się jeszcze mnie przyjąć. Jeśli nie było już możliwości dostania się do dr Ratyńskiego proponowały wizytę u innego lekarza, tym sposobem trafiłam do Pani dr Mazur, przemiła osoba, ciepła i kompetentna, również polecam! Z racji tego, że od wielu lat leczę się u dr Ratyńskiego mogę wszystkim polecic tego lekarza. Moje dziecko też niestety choruje, a dostanie sie do pulmonologa dziecięcego graniczy z cudem, dlatego chodzę z moją córeczką do doktora prywatnie na Janowicza, świetne podejście do dzieci, moja mała nie boi się i wręcz lubi chodzić do doktora. Także polecam wszytskim mamom, które maja problemy z dostaniem się do pulmonologa dziecięcego, bo z tego co wiem to jakis lekarz na NFZ przyjmuje tylko w dziecięcym, ale kolejki ogromne.

Wspaniały lekarz !

Wspaniały lekarz ! Zawdzięczamy temu lekarzowi drugie życie ! Ja i żona nie palimy papierosów ! Gorąco polecamy prawdziwego profesjonalistę !

Informacje dodatkowe,nie

Informacje dodatkowe,nie jestem anonimowym pacjentem.Zainteresowanym służę dokumentacją i potwierdzeniem 3 tygodniowego leczenia silnym antybiotykiem.

Przykro stwierdzić,ale

Przykro stwierdzić,ale lekarz z takim doświadczeniem nie potrafił stwierdzić u mnie zapalenia płuc.Po zrobieniu spirometrii wysłał do domu z podejrzeniem refluksu,Dodam,że nie przyszło mu do głowy zrobić zdjęcie rtg płuc,Odradzam zdecydowanie tego lekarza.

Nie jestem zachwycony tym

Nie jestem zachwycony tym lekarzem, szczególnie biorąc pod uwagę że jego diagnoza w moim przypadku była niestety błędna. Polecam Dr Rosłana

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania