PŚZiPZ ELVITA Jaworzno III NSZOZ EŁ-MED - opinie - Będzin, Chirurg, Dermatolog, Gastroenterolog, Ginekolog, Laryngolog, Lekarz rodzinny, Neurolog, Okulista, Urolog

PŚZiPZ ELVITA Jaworzno III Sp. z o.o.
NSZOZ EŁ-MED

pytania proszę kierować: elvita@elvita.pl

Telefon kontaktowy: 

(32) 661-48-71, (32) 661-48-81

Dane adresowe: 

PŚZiPZ ELVITA Jaworzno III Sp. z o.o.
NSZOZ EŁ-MED
ul. Pokoju 14
42-504 Będzin (dzielnica Łagisza)
tuż obok Elektrowni "Łagisza"
www.elvita.pl

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-27 18:31, Aktualizacja: 2015-04-01 00:41
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o PŚZiPZ ELVITA Jaworzno III NSZOZ EŁ-MED

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Śro, 2013-02-20 19:32,

Śro, 2013-02-20 19:32, Anonim, IP: 188.191.223.83
Nie jestem zadowolona z

W odpowiedzi na ten anonimowy komentarz jako stała pacjentka tej pani dr, muszę powiedzieć jedno: jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził!
Bo jak to inaczej nazwać, pani dr przejęła się stanem zdrowia niż sama pacjentka! Bo gdyby jednak było to coś poważnego i mogłoby dojść do poronienia, to wtedy ta sama pani napisałaby komentarz również negatywny, ale także dramatyczny, że Pani Dr zlekceważyła jej plamienia!
Nie mam pytań... Kobieto ogarnij się! W dzisiejszych czasach prawie każda ciąża jest patologiczna, zagrożona, a jej źle że dr kazała się położyć w szpitalu....

Hmm a ja trafiłam do Pani

Hmm a ja trafiłam do Pani doktor przez przypadek i zostałam..... Mnie lekarka odpowiada zawsze czeka na mnie bo jestem później jak jej coś wypada dzwoni zero zastrzeżeń z mojej strony poza tym wcale się nie dziwie że się zdenerwowała skoro dała skierowanie do szpitala to się przejęła a to Pani odmówiła pozostania w szpitalu.... Ja tam sobie kobietę chwale:))

Nie jestem zadowolona z

Nie jestem zadowolona z poradni ginekologicznej i samej Pani ginekolog, Zdecydowanie odradzam!! Zaszłam w swoją pierwszą ciążę i poszłam do Pani ginekolog Ewa Dedo-Gawior. Powiedziałam, ze delikatnie plamię na co Pani doktor przepisała mi skierowanie do szpitala i wystraszyła poronieniem. Ta doktor pracuje w szpitalu nr 1 w Sosnowcu dlatego tez tam pojechałam. W szpitalu jeszcze bez badania kazano mi się położyć na oddział na czas bliżej nie określony( dzień, tydzień, miesiąc...nikt nie wie), odmówiłam z ważnych osobistych powodów i kazano mi wrócić do Pani doktor po terapię farmaceutyczną. Tak też zrobiłam. Dwa dni później byłam z powrotem w poradni ginekologicznej eł-med. Pani doktor Ewa Dedo-Gawior była nie miła i zdenerwowana bo najwyraźniej chciała już wyjść do domu. Powiedziałam, ze moje plamienie juz się zmniejszyło i że Pan doktor w szpitalu zalecił leczenie farmakologią na co Pani dr odpowiedziała, ze to jest moja ciąża i moje zdrowie i ona żadnych leków mi nie przepisze. Dała ponowne skierowanie do szpitala twierdząc ze już plamię tylko krwawię, powiedziała kilka jeszcze nieprzyjemnych uwag i pożegnałyśmy się. Dużo czytałam o plamieniach w pierwszym trymestrze ciąży i wszędzie pisało, ze nie koniecznie oznaczają one poronienie i jest to raczej normalne zjawisko. Wystraszona tym co powiedziała doktor ,bo to moja pierwsza ciąża, pojechałam prywatnie do lekarza do Tarnowskich Gór, którego poleciła mi znajoma. Tam kiedy lekarz usłyszał moja historię zaśmiał się i powiedział ze nie ma już żadnego plamienia ani krwawienia i jeśli tylko będę dużo odpoczywała to będzie dobrze. Przepisał mi dwa leki i wszystko jest dobrze. Serdecznie odradzam chamskie zachowanie Pani doktor Dedo-Gawior, na pewno nie jest to lekarz z powołania a raczej z wypaleniem zawodowym!!! Młode mamy ostrzegam!!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania