Lesław Grundkowski - opinie - Gdańsk, Endokrynolog, Ginekolog

Grundkowski Lesław, lek. med.
ginekolog położnik, endokrynolog
mail: leslaw.grundkowski@wp.pl

Telefon kontaktowy: 

(0 58) 300 47 42

Dane adresowe: 

80-808, Gdańsk, bp. Wronki 4

Dni i godziny przyjęć: 

na telefon

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-07-10 15:22, Aktualizacja: 2008-07-10 15:22

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Endokrynolog Gdańsk Ginekolog Gdańsk
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Lesław Grundkowski

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Byłam dziś u niego

Byłam dziś u niego pierwszy raz hmmm
Jakiem wrażenia ...? jest troszkę arogancki , ale ja sobie nie dam w kasze dmuchać zobaczymy co będzie dalej dał mi skierowanie na kolejne badania krwi . Wywiad przeprowadził nawet zbadał ręcznie tarczyce i nic nie wyczuł jak on to powiedział ha ha .
Nie chciał mi zrobić usg tarczycy wydaje mi się że na nfz to on takiego sprzętu nawet nie posiada !
Więc to jest kolejny absurd polskich lekarzy .
I wiadomo do czego świat darzy , aby ludzie umierali za młodu dlatego tych emerytur dla nas nie ma a jak będą to 600 zł za co w tej chwili place za sam czyż wie kulka w głowe.
Zobaczę co dalej z tego wyjdzie ...

Najgorszy lekarz na jakiego

Najgorszy lekarz na jakiego miałam okazję trafić. Chamski, ignorancki, stwierdził że wszystkie moje problemy wynikają z otyłości i doczepił się do tego jak rzep do psiego ogona podczas. Na nic moje tłumaczenia że czynnie uprawiałam sport, że prowadzę aktywny tryb życia. Wyniki badań krwi mam paskudne, co powiedziała dwójka niezależnych lekarzy mówiąc, że jak najszybciej potrzebuję pomocy. Ten pan nie zaoferował ŻADNEJ prócz kupienia sobie aparatu do mierzenia ciśnienia. Konował!

Dramat. Powinnam przeczytać

Dramat. Powinnam przeczytać wcześniej zamieszczone tu opinie. Wyrzucone pieniądze na wizytę. WIZYTĘ!!! Mój monolog 2 minuty, udowadnianie że jestem idiotką kolejne 2 minuty i wypisywanie recepty na to co chciałam 1 minuta. Tyle trwa wizyta u endokrynologa?? Gdzie wywiad? Interpretacja wyników??Oczywiście zrobionych na własną rękę i jak się okazało niepotrzebnie... Szkoda tylko że błędy pana doktora będą kosztowały mnie kolejne miesiące leczenia.

Nie powinien leczy, nie zna

Nie powinien leczy, nie zna się na swojej pracy to moje zdanie. Leczę się od kilku lat na niedoczynność a Pan doktor stwierdził po co przyszłam. Zero kolejek, byłam sama a tego dnia przyjął chyba tylko 5 pacjentów a poprzedni na tej samej przychodni przyjmował od 17 do 20 czasem 21 i pacjenci zapisywani byli co 5 minut. Byłam u Niego pierwszy i ostatni raz. Ktoś taki nie powinien być lekarzem. Jak powiedziałam, że mam bóle głowy czego nigdy nie miałam, że drżą mi ręce, szybko bije mi serce, wypadają włosy to stwierdził pomimo bardzo złych wyników że takie czasy, wszyscy są nerwowi i dlatego tak jest. Kazał przyjść za 8 mcy gdzie wcześniej miałam wizyty co 3 miesiące. Porażka, nie dziwię się, że ludzie umierają ;-(

Zdecydowanie nie polecam!!!!

Zdecydowanie nie polecam!!!! Wizyta u specjalisty endokrynologa skończyła się wypisaniem recepty na lek hormonalny. Nie było badań na poziom hormonów, wywiadu na co choruję, nawet dokładnego oglądania okazanych wyników. Wg kierującego mnie do specjalisty wymagam leczenia u endokrynologa. Wg specjalisty nic mi nie jest. Nie wiem czemu tak lekką ręką, bez wywiadu wypisuje się hormony. To nie są witaminy!!!!!

Beznadziejny lekarz, okropny

Beznadziejny lekarz, okropny człowiek! Ignorant i impertynent, znudzony swoją pracą. W gabinecie nie zauważa i nie słucha pacjentki. Zapisuje leki hormonalne bez badań! NFZ powinien przyjrzeć się baczniej z kim podpisuje kontrakty...

byłam raz i nigdy więcej

byłam raz i nigdy więcej ;/

beznadziejny lekarz bylam

beznadziejny lekarz bylam dzis u niego jest nie przyjemny dal z laski swojej skierowanie na badania tsh i ft4 a jak zapytalam o ft3 to powiedzial ze on jest tu lekarzem a nie ja.nie polecam

Niestety może w gabinecie

Niestety może w gabinecie prywatnym ma inne podejście, w ramach NFZ kiepściutko!!! Jak można zaordynować leki hormonalne bez oznaczeń i podstawowych badań?)Dzięki jego leczeniu nabawiłam się problemów- leczenie endokrynologiczne wieloletnie to jego zasługa. Sam fakt ze można dostać się na wizytę z dnia na dzień( przy braku specjalistów z tej dziedziny ) świadczy o niechlubnej popularności.OMIJAĆ Z DALEKA!!!!

Dobry lekarz, wypytał o

Dobry lekarz, wypytał o wszystko , wytłumaczył na czym polega choroba. Skierował na badania. Zbadał, wypisał recepte. Bardzo miły w rozmowie. ;)

ODRADZAM wszystkim. Typowy

ODRADZAM wszystkim. Typowy konował. Przepisuje leki nie znając pacjenta,nie kierując na badania. Nigdzie nie mogłam się dostać do endo, a tu proszę bez kolejki, z dnia na dzień. Teraz wiem dlaczego. Pewnie za kasę miałby inne podejście.

Odradzam, jest beznadziejny,

Odradzam, jest beznadziejny, byłam dziś pierwszy raz i ostatni.

Zdecydowanie odradzam.

Zdecydowanie odradzam. Jeśli ktoś się łudzi, że zostanie potraktowany jak pacjent, a nie jak petent, to niestety nie ten adres. Beznadzieja.

Okropny, chamski i bardzo

Okropny, chamski i bardzo niesympatyczny lekarz!!!
Zero zainteresowania pacjentką.
Na prośbę o wystawienie skierowania na badania stwierdził "to kosztuje"
Oby jak najmniej takich "lekarzy"

NIE ZNAM TEGO LEKARZA.

NIE ZNAM TEGO LEKARZA. PODOBNO DORY. POLECIŁA MI GO KOLEŻANKA.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania