Magdalena Kulmaczewska - opinie - Olsztyn, Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii Indywidualnej i Rodzinnej
mgr Magdalena Kulmaczewska
psychoterapia Indywidualna, Małżeństw/par, Rodzinna

Telefon kontaktowy: 

600 890 830

Dane adresowe: 

Olsztyn, ul. Warszawska 103/2

Dni i godziny przyjęć: 

indywidualne spotkania po uprzednim uzgodnieniu terminu

Koszt wizyty: 
100 zł
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2012-06-19 21:37, Aktualizacja: 2012-06-22 12:47

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Psychoterapeuta Olsztyn
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Magdalena Kulmaczewska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Pani Magda jest bardzo

Pani Magda jest bardzo profesjonalną a jednocześnie bardzo empatyczną osobą. Moja terapia, dzięki jej zaangażowaniu i autentycznej chęci pomocy, była błyskawiczna. Byłam w takim bezbronnym momencie życia, że bylam zdecydowana na długotrwałą i kosztowną terapię. Ale Pani Magda absolutnie nie wykorzystała tego i wybrała to co było dla mnie najlepsze i najuczciwsze. Dziękuję Pani Magdo. Dzięki Pani moje malżenstwo jest bardziej harmonijne i wyrozumiałe.

Obawiam się, że mam nieco

Obawiam się, że mam nieco inne doświadczenia. Ta Pani powinna podać się superwizji i to jak najszybciej. Pani ma nieprzerobione relacje z kobietami. Wobec mnie była napastliwa delikatnie mówiąc... Hitem tej wizyty było pytanie (jako komentarz do tego, że 3letnii syn śpi dalej z nami w łóżku) "CZY UPRAWIA PANI SEKS Z WŁASNYM SYNEM?" Ponieważ według tej Pani o czym mnie poinformowała "w łózku spi dorosła kobieta i dorosły mężczyzna". To było nienormalne, tak samo jak kilka innych zdań, które wygłosiła owa Pani. Usłyszałam też poradę rodzicielską, a mianowicie, iż powinnam znaleźć sobie pracę na trzy etaty, żebym jak najmniej widywała dziecko, że to będzie najlepsze dla mnie i dla niego. Po wizycie czułam się delikatnie mówiąc fatalnie. Myślę, że osoba, która pozwala sobie na komentarze, które usłyszałam nie powinna wykonywać tego zawodu.

Byłam u Pani Magdy nie raz

Byłam u Pani Magdy nie raz i nie sądzę, by w ten sposób się odezwała, że uprawia pani seks z synem! Pani Magda nie zawsze mówi to, co chciałoby się usłyszeć, ale chyba na tym polega m. in. terapia...

Zdążyłam poznać tą

Zdążyłam poznać tą Panią, wiem że ona się z pacjentem nie bawi tylko dosadnie stara się otworzyć swojemu pacjentowi oczy, Pani za pewne pomyślała, że to będzie taka dobra pocieszycielka i jasne bardzo często jest, ale często też jest dobitna w tym, co mówi, zapewne poszła Pani tam oczekując pomocy, zapewne bardzo zabolały Panią te słowa i ruszyły do myślenia, trochę dłuższej pracy Pani nad sobą i problemy będą się stawały coraz mniejsze, tylko niech Pani się nie poddaje przez to, że ktoś powiedział coś niestosownego, to jest PSYCHOTERAPEUTKA, techniki pracy różnych ludzi są tak samo różne, jak oni sami, pamiętajmy, że ta Pani Magda ma około 15letni staż i na pewno nie raz, nie dwa spotykała i rozwiązywała problemy Pani typu, ale oczywiście na przymus nie ma co uczestniczyć w terapii, ale warto się zastanowić dla własnego dobra, gdyż ta Pani jest jak moim zdaniem jedną z niewielu osób potrafiących zdziałać cuda w życiu zagubionego, potrzebującego pomocy człowieka. Pozdrawiam cieplutko i życzę powodzenia :)

Wspaniała kobieta!!!

Wspaniała kobieta!!! Fantastycznie pokazuje jak błędne bywa nasze myślenie. Jest przemiła, kochana, urocza, uśmiechnięta, a zarazem stanowcza i wymagająca. Moja terapia u Pani Magdy trwała tylko pół roku, natomiast leki brałam latami i nie były tak skuteczne. Ma bardzo dużą wiedzę, szanuje pieniądze oraz czas pacjenta. Angażuje się cała w terapię i to naprawdę widać.
Jeszcze raz bardzo dziękuję
Dorota.

Profesjonalne podejście,

Profesjonalne podejście, spokój i cierpliwość to cechy Pani Magdy.
Trafiłam do Pani Magdy z moją córką , która potrzebowała pomocy.
Jak się okazało- Ja też tej pomocy potrzebowałam.
Zrozumiałam świat.
Problemy, które były w naszej rodzinie pomalutku znikają. Zaczynam żyć,uśmiechać się i i wychodzić do ludzi. Córka też powoli zaczyna żyć normalnie jak każda nastolatka.
Rady Pani Magdy to lekarstwo na moje rany.
Wspaniały człowiek, który chce pomóc osobie potrzebującej.
GORĄCO WSZYSTKIM POLECAM !!!

Wspaniała Psychoterapeutka

Wspaniała Psychoterapeutka i piękny Człowiek!
Pani Magdo, dziękuję za prawdę o sobie i innych, która jest wyzwalająca,
za motywację i doświadczenie, że ktoś o mnie walczy,
za wrażliwe i mądre towarzyszenie mi, gdy już nie widziałam nadziei.
Dziękuję, że mogę w końcu spać,
podejmować uczciwe decyzje zgodne z moim sercem, a nie oczekiwaniami innych.
Dziękuję, że dzięki Pani chcę być zwykłym szczęśliwym człowiekiem
z prawem do popełniania błędów i podnoszenia się z nich,
a nie niezwykłym nieszczęśnikiem.
Dziękuję, za poszerzenie mi serca o miłość i akceptację dla tych, których mi ciężko kochać i przyjmować.
Pani Magdo, dziękuję, że dane mi było poznać Panią i doświadczyć tego wszystkiego.
Dziękuję
ewa

Psychoterapeuta godna

Psychoterapeuta godna polecenia!!! Niesamowita kobieta- ciepła, wyrozumiała, z dużym poczuciem humoru, potrafiąca słuchać. Bardzo mi pomogła, jestem innym człowiekiem. Dziękuję z całego serca Pani Magdo i serdecznie pozdrawiam :)

Psychoterapeutka

Psychoterapeutka niesamowita! Skuteczna i wspaniała. A przy tym z poczuciem humoru i przemiła. Wspaniała kobieta, która potrafi otworzyć człowiekowi oczy i umysł. Polecam Panią Magdę wszystkim. Naprawdę warto!

Polecam Panią Magdę z

Polecam Panią Magdę z całego serca!! Jest niesamowitą osobą i najlepszą psychoterapeutką. Pani Magda otworzyła mi oczy, serce i umysł. Owszem wizyty bywają trudne ale efekt jest niepodważalny . Wiem,że jak będę miała problem lub kłopot z czymś to na pewno zwróce się do Pani Magdy. Nawet będę tęsknić za tymi wizytami:) Dziękuje jeszcze raz Pani Magdo za wszystko!!!!!

Anna K. Pani Magda jest

Anna K.
Pani Magda jest profesjonalna pod każdym względem i BARDZO skuteczna....Pani Magdo cieszę się , że trafiłam akurat do Pani....Pomogła mi Pani mnie i moim bliskim ....Dziękuję za tyle ciepła , profesjonalizmu w drodze do lepszego , wartościowszego życia. Nie było łatwo , poszło wiele emocji i łez. Było jednak warto. Bardzo polecam Panią Magdalenę - najlepszy i najskuteczniejszy psychoterapeuta na ŚWIECIE!!!!!!!!

Niesamowita kobieta!

Niesamowita kobieta! Zarówno prywatnie jak i zawodowo. Potrafi pomóc człowiekowi w zaledwie krótkiej chwili. Profesjonalistka w każdym calu. Poza tym jest świetna - ciepła, z poczuciem humoru i potrafiąca pokazywać prawdę. Pomogła mi i moim bliskim - wszyscy zadowoleni, wszyscy są szczęśliwi i z ogromną wiedzą o samym sobie i świecie dookoła. Pomaga!

Jestem bardzo wdzięczna

Jestem bardzo wdzięczna pani Magdzie za pomoc. Jest bardzo życzliwa i wrażliwa, rozmawiając z nią ma się wrażenie że naprawdę rozumie drugą osobę. A jak trzeba to potrafi też powiedzieć i popchnąć człowieka żeby nie stał w miejscu. Bardzo serdecznie polecam jako psychoterapeutkę.

Pani Magdalena jest

Pani Magdalena jest świetnym psychoterapeutą, jest ciepła, uśmiechnięta, konkretna i profesjonalna, nie ocenia tylko słucha i pozwala samemu wyciągnąć odpowiednie wnioski. Pani Magda pomogła mi w ciągu kilku spotkań i... życie jest piękne!!!! Rzeczy powodujące stres i napięcia stały się nagle śmieszne i mało istotne. Zmieniłam swój światopogląd i hierarchię wartości. Polecam z całego serca!! Warto, ponieważ życie jest zbyt piękne i krótkie...

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania