dr n.med. Ewa Goncikowska - opinie - Warszawa, Ginekolog

specjalista ginekolog-położnik
Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej (obecnie Uniwersytet Medyczny) w Warszawie. Ukończyła także studia na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego o specjalizacji „biologia molekularna”.
Po stażu podyplomowym w Szpitalu Dzieciątka Jezus w Warszawie rozpoczęła pracę w Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii, gdzie odbyła szkolenie specjalizacyjne z ginekologii i położnictwa zakończone uzyskaniem tytułu specjalisty w 2010 roku.
W roku 2004 rozpoczęła studia doktoranckie w białostockiej Klinice Ginekologii kierowanej przez prof. Mariana Szamatowicza, poświęcone genetyce rozrodu i niepłodności. W 2008 roku, pod kierunkiem prof. Jacka Szamatowicza obroniła pracę doktorską na temat wpływu zaburzeń genetycznych na potencjał rozwojowy zarodków w programach IVF.
Od 2008 roku współpracuje z Kliniką Rozrodczości i Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Medycznego kierowaną przez profesora Sławomira Wołczyńskiego.
Posiada certyfikat ultrasonografii Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (PTMR) oraz European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE).

Telefon kontaktowy: 

(22) 625 72 78

Dane adresowe: 

FertiMedica Centrum Wspierania Płodności Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Emilii Plater 25 lok. 4;
www.fertimedica.pl

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2013-02-15 14:55, Aktualizacja: 2013-02-15 14:55

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o dr n.med. Ewa Goncikowska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Jest to lekarz najlepszy z

Jest to lekarz najlepszy z najlepszych. Jest kobietą przesympatyczną, konkretną, delikatną. Polecam na 1000%.

Wizytę u Pani Ewy

Wizytę u Pani Ewy Goncikowskiej wspominam bardzo źle. Poszliśmy do niej z meżem ze względu na moje problemy z zajściem w ciąże. Pani Goncikowska na początku wizyty wręczyła mi do wypełnienia ankietę sondującą jak stresująca jest dla mnie sytuacja niemożności zajścia w ciąże. Wydawało mi się to poniekąd nadużyciem podczas prywatnej, opłaconej przez nas wizyty. Moja odpowiedź która zaprzeczała stresowi nie była na rękę pani G., która dała mi do zrozumienia że w moim wieku powinnam się stresować i udać się jak najszybciej na in vitro. Nawet nie zapoznała się z naszymi wynikami….

Pani dr. Ewa Goncikowska

Pani dr. Ewa Goncikowska przyjmowała mnie do Szpitala św. Zofii w Warszawie, powodem była źle rozwijająca się wczesna ciąża. Wykazała się wielką troską zarówno podczas badań na izbie przyjęć, jak i podczas mojego pobytu w szpitalu. Jest lekarzem o wysokich kompetencjach i dużej empatii, dlatego w tym całym nieszczęściu, miałam dużo szczęścia, że włąsnie trafiłam na Panią Doktor.

Na pierwszą wizytę do Pani

Na pierwszą wizytę do Pani Doktor trafiłam jakieś 1,5 roku temu, gdyż mieliśmy z Mężem problem z zajściem w ciążę. Był to strzał w dziesiątkę - Pani Ewa była bardzo empatyczna, nie oceniała mnie i przede wszystkim nie dawała rad w stylu "trzeba wyluzować" wtedy się uda....zastosowała właściwe leczenie, potwierdzeniem czego jest fakt, że za kilka miesięcy zostaniemy szczęśliwymi Rodzicami. Dziękujemy

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania