NZOZ FENIKS - opinie - Zabrze, Logopeda, Neonatologia, Psychiatra

NZOZ FENIKS
Zabrze
http://www.nzozfeniks.pl/

Telefon kontaktowy: 

032 273 32 11

Dane adresowe: 

ul. Grunwaldzka  46
41-819 Zabrze

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-04 03:13, Aktualizacja: 2009-06-04 03:13

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o NZOZ FENIKS

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Też byłem na oddziele

Też byłem na oddziele dziennym przez 3 miesiące miałem mieć zdiagnozowanie mojej choroby i wyszłe po 3 miesiącach bez niczego jedynie że mam problemy z pamięcią co do zarżeń psychicznych nie mam żadnej diagnozy pan Ordynator Traktuje Pacjentów jak kogoś gorszego od niego nie potrafi nawet porządnie wypisać leczenie w tym ośrodku uwarzam za najgorszą decyzję w moim życie na grupie miałem terapię przez 1 Godz dziennie a siedziałem tam 5 godzin co pań psychologów to zastanawiam za co biorą wypłatę po tych terapiach czuję się jeszcze gorzej niż przed mój stan się pogorszył co do psychiatry to też nie jestem zadowolony lekarstwa zmieniane są a dalej nic nie pomagają !!!!

NIE POLECAM TEJ PLACÓWKI TAM TYLKO KASĘ nabijają i okradają NFZ

Leczyłam się w NZOZ

Leczyłam się w NZOZ Feniks, porady psychologów, terapia grupowa bardzo mi pomogły, bardzo jestem zadowolona, rozumiem, że rozmowy z psychologiem jak i z terapeutami nie są łatwe, na początku niepewność czy o wszystkim opowiadać, później ból i rozpacz gdy powraca się wspomnieniami do przeszłości ale jeśli pozwolimy się poprowadzić specjalistom i sami również będziemy chcieli sobie pomóc to naprawdę polecam NZOZ FENIKS, wspaniali specjaliści tak wiele im zawdzięczam, zwłaszcza to że powróciłam do normalności i mogę cieszyć się życiem. Nie wiem dlaczego tak wiele lat cierpiałam w samotności i wstydziłam się rozmawiać o moim bólu, ale teraz wiem, że warto było skorzystać z pomocy specjalistów pracujących w tym szpitalu. I jeszcze jedno, jeśli macie wrażenie że po wizycie u psychologa jesteście w gorszym stanie, to nie rezygnujcie z pomocy, to dobry znak też tak miałam , aż pokonałam własny lęk i ból a potem tylko uczucie szczęści. POLECAM NZOZ FENIKS - A WSZYSTKIM PACJENTOM WYTRWAŁOŚCI I POWROTU DO ZDROWIA !!!!!

Po wizycie u psychologa w

Po wizycie u psychologa w tym gabinecie wróciłam w gorszym stanie psychicznym niż byłam, absolutnie nie polecam!!oszuści, próbują naciągnąc tylko na 3miesięczną terapię, żeby załatać dziury z fuduszu

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania