Prywatny Gabinet Stomatologiczny Hanna Sobota - opinie - Poznań, Stomatolog

Serdecznie zapraszam do wyjątkowej kliniki SOBOTA House of Dentistry – miejsca, w którym ważny jesteś Ty, a nie tylko Twoje zęby.

Z doświadczenia wiem, jak ważne w skutecznym leczeniu jest dobre samopoczucie pacjenta. Dlatego w SOBOTA House of Dentistry dokładamy wszelkich starań, abyś mógł leczyć się bez bólu i stresu, w miłej atmosferze i pod opieką godnych zaufania profesjonalistów. Szanujemy Twój czas - dzięki nowoczesnemu wyposażeniu gabinetu, możesz uzyskać szybką diagnozę i pomoc (np. zdjęcie rentgenowskie nie wstając z fotela, leczenie kanałowe podczas jednej wizyty), a dzięki temu ograniczysz liczbę wizyt w gabinecie.

Ukończyłam Akademię Medyczną w Poznaniu w 1987 r., a już 2 lata później otworzyłam własny gabinet stomatologiczny. Fascynują mnie możliwości współczesnej stomatologii, dlatego nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach dotyczących najnowszych technik. Moją specjalnością są stomatologia estetyczna, protetyka i leczenie kanałowe zębów. Jako jedna z nielicznych w Polsce zajmuję się leczeniem choroby okluzyjnej i bruksizmu. Chętnie podejmuję się leczenia nawet szczególnie trudnych przypadków, a doskonałe wyposażenie gabinetu gwarantuje wysoką skuteczność terapii.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Endodontycznego -PTE oraz International Team for Implantology – ITI. Jestem konsultantem portalu specjalistycznego dentonet.pl. Dzielę się także swoja wiedzą i doświadczeniem na szkoleniach organizowanych dla innych dentystów.

Telefon kontaktowy: 

601 787 004

Dane adresowe: 

ul. Iwaszkiewicza 3
60-461 Poznań

Dni i godziny przyjęć: 

09.00-15.00 poniedziałek
13.00-19.00 wtorek
13.00-19.00 środa
09.00-15.00 czwartek

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-07-26 12:34, Aktualizacja: 2014-03-27 10:19

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Stomatolog Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Prywatny Gabinet Stomatologiczny Hanna Sobota

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Polecam w 100% uważam że

Polecam w 100% uważam że najlepsza klinika stomatologiczna w poznaniu, a byłem już w wielu....

Pani Hanna Sobota powinna

Pani Hanna Sobota powinna ponieść konsekwencje za bezprawne użycie skrótu "dr" na swojej stronie.

Dla pacjenta liczy się

Dla pacjenta liczy się profesjonalizm,a nie doktorat.Leczenie kanałowe zęba na jednej wizycie,to jest wyczyn!!!!Pacjenci wolą wyrwać ząb niż przechodzić gehennę wielokrotnych wizyt rozłożonych na parę miesięcy.W Gdańsku chyba żadna klinika nie ma chyba takiej oferty.Tylko pozazdościć !!!

Jako pacjent wiem co

Jako pacjent wiem co mówię, bo obecnie doświadczyłem dewitalizacji zęba/zatrucie/.Następna wizyta za miesiąc !!!,a w tym czasie ząb może mi się ułamać...

Jestem pod opieką Pani

Jestem pod opieką Pani Doktor od ponad 20-stu lat i nie zamieniłabym jej na inną. Bardzo dokładna, cierpliwa, "złote ręce"! Cały Zespół bardzo zgrany i sprawny. Sprzęt i materiały najnowszej generacji. Polecam wszystkim szukającym Bardzo Dobrego Stomatologa.

Świetnie wyposażony

Świetnie wyposażony gabinet, profesjonalna obsługa i zmysł artystyczny p.dr Soboty
dają zachwycający efekt. Polecam bardzo, bardzo serdecznie :)

Do kliniki „Sobota”

Do kliniki „Sobota” trafiłam z polecenia innego stomatologa gdy przeprowadzałam się do Poznania. Po dziesięciu latach nadal jestem jej klientką i zapomniałam co to strach przed dentystą. Poza najwyższym poziomem profesjonalizmu, troszczą się tam o mój komfort (dostaję słuchawki z muzyką gdy przeszkadza mi dźwięk jakiegoś urządzenia, mogę dać sygnał, że potrzebuję przerwy). Dzięki systemowi regularnych kontroli, na które jestem zapraszana telefonicznie, nie ma możliwości, żeby przytrafiła mi się jakaś poważniejsza kuracja. Mogę śmiało powiedzieć, że Sobota House of Dentistry wzięła na siebie troskę o moje zęby. Już o nic nie muszę się martwić. Dziękuję

Doktor Sobota robila mi

Doktor Sobota robila mi implanty, korony, mosty, leczenie kanalowe, usuwanie korzenia, plombowanie, usuwanie kamienia itp. Jest moim dentysta od ponad 4 lat i kazda wykonana przez Nia praca jest doskonala. Nowoczesny, fachowy, zaangazowany lekarz. Lekarze wspolpracujacy, gabinet, asystentki - wszystko idealne. Absolutnie polecam!

Serdecznie polecam Panią dr

Serdecznie polecam Panią dr Hannę Sobotę.Umówiłam się do pani dr początkowo na konsultację w związku z górną protezą i wymianą starych, dolnych mostów.
Pani dr przedstawiłam mi kilka alternatywnych rozwiązań. Zdecydowałam się na górną protezę na implantach oraz na dolne mosty i licówki na dolne przednie zęby.
Wszczepieniem implantów zajął się dr Przemysław Stankowski, który współpracuje z dr Sobotą. Proteza świetnie się trzyma, jest idealnie dopasowana. Licówki i mosty mają naturalny kolor i kształt. Nie wyglądają jak sztuczne zeby. Gorąco polecam panią dr Sobotę wszytskim tym, którym zależy na wysokim poziomie świadczonych usług i pięknym, naturalnym usmiechu!

NIE POLECAM!!!!!! Lekarka

NIE POLECAM!!!!!! Lekarka bardzo droga, wysoko się ceniąca. Niestety jej chęć poprawy estetyki moich zębów skończyła się dla mnie nieciekawie. Dobrze, że nie przystałam na propozycję spiłowania zębów i założeniai koronek.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania