Rafał Garstecki - opinie - Poznań, Chirurg

dr nauk med. Spec. chirurg Rafał Garstecki

Telefon kontaktowy: 

0 61 823 93 01

Dane adresowe: 

61-639, Poznań, os. Kosmonautów 104a
woj. wielkopolskie

Dni i godziny przyjęć: 

poniedziałek, wtorek, czwartek piątek: 16.00-18.00
środa 15.00-17.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-22 17:15, Aktualizacja: 2008-08-22 17:15

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Rafał Garstecki

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Miły ale to niestety

Miły ale to niestety wszystko Pan doktor wycinał mi włókniaka wszystko było by w porządku ale niestety za szybko kazał przyjść na ściągniecie szwów po 7 dniach a szycie duże z siniakami i krwiakiem ściagnał szwy po czym wieczorem pekło mi szycie rana sie otwarla a na pytanie o dalszym wycinaniu nie chetnie tak jakby chcial zbyc i co zauwazylam dla starszych Pan by wszystko zrobil kazda kropeczke usunal a tu mlody czlowiek przychodzi z powaznymi rzeczami i niebardzo

Bardzo profesjonalny, a

Bardzo profesjonalny, a jednocześnie ciepły i serdeczny lekarz. Cierpliwość jest jego ogromną zaletą, budzi zaufanie i nie pozostawia swoich pacjentów bez odpowiedzi. Poza tym w porównaniu z innymi lekarzami na oddziale szpitala, zajmuje się swoimi pacjentami. Oby jak najwięcej takich lekarzy, jak Pan dr Garstecki!

Doktor Rafał Garstecki jest

Doktor Rafał Garstecki jest bardzo profesjonalny, kompetentny, serdeczny.
Słyszałem dużo o szybkości i precyzji przeprowadzanych przez niego operacji. Podczas badania zwróciłem uwagę na jego ręce – można im zaufać.

świetny lekarz. Bardzo

świetny lekarz. Bardzo sympatyczny i profesjonalny. Polecam go wszystkim znajomym i jak narazie nie słyszałam,żeby ktoś nie był zachwycony doktorem Garsteckim.

Doktor Garstecki jest

Doktor Garstecki jest wspaniałym chirurgiem! Świetny specjalista, który operacje przeprowadza niezwykle sprawnie i profesjonalnie. Ma "złote ręce". Fachowy, kompetentny, do tego bardzo uprzejmy i cierpliwy. Piszę to z perspektywy pacjentki oraz pracownika bloku operacyjnego. Jeżeli trafią Państwo na Lutycką, to możecie być spokojni o przebieg zabiegu jeżeli operatorem będzie dr Garstecki. POLECAM!!!

Rewelacyjny lekarz! Polecam

Rewelacyjny lekarz! Polecam Dr Rafała Garsteckiego jako bardzo dobrego chirurga. Przede wszystkim jest prawdziwym profesjonalistą,kompetentny, porządny, zasługujący na zaufanie a w dodatku sympatyczny, uprzemy i życzliwy. Już po pierwszej wizycie odniosłam wrażenie, że bardzo liczy się dla niego dobro pacjenta. Potrafi wyjaśnić wszystkie wątpliwości cierpliwie i wyczerpująco. Musiałam poddać się operacji wycięcia pęcherzyka żółciowego co w pełni potwierdziło, że Dr Garstecki jest specjalistą w swojej dziedzinie. Zamiast 4 cięć miałam tylko 3, które w dodatku bardziej przypominały lekkie skaleczenia niż rany operacyjne – a to wszystko dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu tego doskonałego fachowca. Nie bez kozery mówią o nim wirtuoz chirurgii jak to usłyszałam od jednej z pielęgniarek! Prawdziwy lekarz z powołaniem.

polecam tego lekarza,

polecam tego lekarza, cierpliwy, miły, rzadko spotyka się takich lekarzy (jeśli chodzi o leczenie w ramach funduszu), tłumaczy... naprawdę polecam!

absolutna rewelacja - byłam

absolutna rewelacja - byłam u kilku lekarzy z dolegliwościami żołądkowymi i stwierdzonym przed laty refluksem - upierali się, że mam kamienie :-(
doktor Garstecki, któremu nie wpomniałam o przeprowadzonej przed laty gastroskopii i stwierdzonym refluksie od razu zdiagnozował wrzody i refluks - skierował mnie na gastroskopię, która tylko potwierdziła jego wstępną diagnozę - nie tylko miły, cierpliwy i sympatyczny ale przede wszystkim kompetentny
polecam w 110%

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania