Specjalistyczny Gabinet Urologiczny Dr n. med. Piotr Cieśliński - opinie - Poznań, Urolog

Dr n.med. Piotr Cieśliński, FEBU, Urolog. Specjalista urolog z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Obecnie pracuje w wielospecjalistycznym zespole Oddziału Transplantologii Chirurgii Ogólnej oraz Pododdziału Urologii Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu oraz Oddziału Urologii Szpitala w Śremie. Posiada prestiżowy, uznawany w całej Europie tytuł Fellow of European Board of Urology (FEBU).

Dr Cieśliński wykonuje szeroki zakres zabiegów urologicznych. Specjalizuje się w technikach małoinwazyjnych – technikach endoskopowych i laparoskopowych. Jako pierwszy w Poznaniu przeprowadził zabieg radykalnej prostatektomi laparoskopowowej i ma duże doświadczenie w tego rodzaju procedurach leczniczych. Zainteresowania dr Cieślińskiego obejmują także profilaktykę, diagnostykę oraz leczenie chorób nowotworowych układu moczowo-płciowego (uroonkologia).

Doświadczenie zawodowe dr Cieśliński zdobywał m.in. podczas wieloletniej pracy w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego oraz podczas licznych staży i szkoleń w renomowanych ośrodkach urologicznych w kraju i za granicą. Przez wiele lat pracował jako nauczyciel akademicki i opiekun specjalizacji młodych lekarzy. Dr Cieśliński jest także autorem wielu prac naukowych, doniesień zjazdowych i rozdziałów w podręcznikach medycznych. Dodatkowo dr Cieśliński regularnie uczestniczy w szkoleniach i kongresach naukowych w ramach Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz międzynarodowych prestiżowych towarzystw urologicznych (EAU – European Association of Urology, AUA – American Urological Association), które pozwalają mu na bieżąco śledzić osiągnięcia medyczne w swojej specjalizacji, podnosić kwalifikacje zawodowe i korzystać z możliwości wymiany doświadczeń z kolegami z innych ośrodków urologicznych.

diagnostyka urologiczna, chirurgia urologiczna jednego dnia, techniki małoinwazyjne, endoskopia, laparoskopia, stulejka, prostatektomia, operacje stulejki, korekcja krótkiego wędzidełka, operacje sklejki, usuwanie kłykci, leczenie raka, radykalne leczenie raka gruczołu krokowego, nefroureterektomia,

http://www.gabinet-urologiczny-poznan.pl/dr-cieslinski

Telefon kontaktowy: 

+48(061) 841 71 73

Dane adresowe: 

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
ul. Gajowa 3
60-815 Poznań
http://www.gabinet-urologiczny-poznan.pl/kontakt/

Dni i godziny przyjęć: 

pon. – pt. godz. 8.00 – 20.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2016-05-12 12:46, Aktualizacja: 2016-05-12 12:46

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Urolog Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Specjalistyczny Gabinet Urologiczny Dr n. med. Piotr Cieśliński

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Nie polecam tego

Nie polecam tego lekarza.
Zgłosiłem się z małym problemem urologicznym który miał zostać zakończony drobnym zabiegiem, lecz to tylko pogorszyło mój stan zdrowia.
Pan Piotr nie bierze odpowiedzialności za wykonywane zabiegi, przerzuca winę na organizm pacjenta .
Radzę omijać tego lekarza !

Tragiczna jakość

Tragiczna jakość wykonywanych zabiegów!. Musiałem szukać lekarza który wykona na mnie zabieg poprawkowy po Panu Piotrze.
W sumie wydałem u Pana Piotra Cieslinskiego prawie 5tys i na końcu musiałem iść do innego lekarza który po nim poprawi i przechodzić cały proces leczenia jeszcze raz .
Nie polecam !

Pan Dr. Piotr Cieśliński

Pan Dr. Piotr Cieśliński jest lekarzem godnym polecenia wszystkim pacjentom chorującym na schorzenia urologiczne, to doskonały fachowiec i praktyk, posiada szeroką wiedzę także o nowych metodach leczenia, a przy tym jest sympatycznym człowiekiem z przyjacielskim podejściem do pacjenta.
Do dr Piotra Cieślińskiego trafiłem kilka lat temu z powodu pogorszonych wyników PSA. Z problemem prostary dr. Piotr Cieśliński poradził sobie bardzo szybko lecząc mnie farmakologicznie. Jestem pod stałą kontrolą i aktualnie moje wyniki w tym zakresie są zadawalające. Od dawna choruję na kamicę nerkową z którą od wielu lat miałam problem. Byłem przekonany, że z tymi kamieniami i czasami kolkami muszę nauczyć się żyć. Dotychczasowe leczenie było zupełnie nie skuteczne (farmakologia, ultradźwięki itp.). Doktor Piotr przekonał mnie żeby próbować dalej leczyć to i szukać nowych możliwości leczenia. Miałem w obu nerkach pow. 20 złogów wielkości ok. 1 cm każdy.
Od pewnego czasu pan doktor mówił mi, że pojawiła się również w Polsce możliwość rozbijania kamieni nerkowych nową metodą RIRS i namawiał mnie by spróbować tej nowej bardzo skutecznej metody leczenia. Dopiero gdy poinformował mnie, że już on sam w szpitalu w Śremie wykonuje te zabiegi po szczegółowym omówieniu tej metody zdecydowałem poddać się temu zabiegowi. Ze względu na dużą ilość złogów zabieg był wykonany w dwóch etapach – lewa nerka z 8 kamieniami była zrobiona pod koniec ub. roku, a prawa nerka z 13 kamieniami po ok. 3 miesiącach w styczniu tego roku. Zabieg wykonywany jest metodą laporoskopową a złogi rozbijane są giętkim laserem. Po każdym z tych zabiegów wychodziłem ze szpitala na następny dzień i praktycznie w pełni sprawny wracałem samodzielnie do domu. Bardzo dziękuję panu doktorowi i całemu jego zespołowi ze szpitala w Śremie za profesjonalizm i doskonałą opiekę.
Romuald

Polecam doktora

Polecam doktora Cieślińskiego. Pan doktor przeprowadził dokładny wywiad i wstępne badanie, następnie skierował na kompleksowe badania laboratoryjne. Na kolejnej wizycie i zakończeniu badania wszystko dokładnie przeanalizował i wytłumaczył wyniki badań. Jestem wdzięczny za umiejętne podejście, rozładowanie stresu i empatię przy przekazywaniu informacji o mojej chorobie oraz doborze sposobu leczenia. Z pełną odpowiedzialnością polecam tego specjalistę innym pacjentom.

W dzisiejszych czasach

W dzisiejszych czasach ciężko trafić na specjalistów - jednak tu mi się udało!
Wszystko super! miła obsługa, pełen profesjonalizm i krótkie terminy!

W obecnym czasie ciężko

W obecnym czasie ciężko jest o dobrego specjalistę z dziedziny Urologii. To wstydliwy temat dla mężczyzn a o zdrowie należy dbać nie tylko jak coś się już dzieje ale również profilaktycznie. Gabinet pana doktora jest tym z jednych gdzie można się poczuć dobrze, dyskrecja itd. Znakomite doświadczenie doktora, mało inwazyjne zabiegi sprawiają, że chce się tam chodzić na kontrolne badania itd. W tym gabinecie mogłem sobie zrobić całkowita diagnostykę urologiczną i teraz wiem, że jestem zdrowy i nic mi nie zagraża. Miło wspominam kontakt z panem doktorem, miły i sympatyczny a zarazem bardzo konkretny to jego zalety.

Jeśli potrzeba naprawdę

Jeśli potrzeba naprawdę dobrego lekarz to to jest właśnie trafny wybór bo lekarz musi być godny polecenia.

Wysokiej klasy urolog –

Wysokiej klasy urolog – chirurg o niebywałych zdolnościach manualnych. Posiada ogromną wiedze i dorobek naukowo badawczy. Posiada chyba najlepsze umiejętności i osiągnięcia operacyjne w Urologii w Wielkopolsce. Człowiek bardzo miły i kontaktowy, któremu śmiało można zawierzyć siebie bez żadnego ryzyka. Ja jemu zawierzyłem i dzisiaj jestem ponad rok po operacji w doskonałej kondycji. Jestem mega wdzięczny Panu doktorowi i polecam wszystkim szukającym najlepszego urologa!.

Długo się zastanawiałem,

Długo się zastanawiałem, długo czekałem na podjęcie decyzji, zebrania odpowiedniej sumy pieniążków aż wreszcie telefon do doktora. Czemu akurat ten doktor ? Podobno jeden z najlepszych w Poznaniu, o ile nie najlepszy. Umówiłem się na wizytę. Tam dowiedziałem się co jak, kiedy, o której godzinie. Lekarz stwierdził, że mam stulejkę. Zabieg jak zabieg. Dzieki masci nie czułem praktycznie nic. Doktor co jakiś czas pytał czy boli, potwierdzalismy tak albo nie, przy okazji można było pogadać z doktorem na wszystkie tematy podczas zabiegu. Człowiek bardzo usmiechnięty i kontaktowy. No i cóż, zabieg trwał tylko koło 45 minut. Po takim zabiegu stajecie się 100% facetami i powiem Wam, że niczego sie praktycznie nie będziecie bali. Panika żeby nic nie uszkodzić okazała się bezzasadna bo nic nie może się uszkodzić :) Slicznie dziekuje Panie doktorze. Warto było wydac te kilkaset złotych, bez kolejek, bez stresu, w miłej atmosferze.

Dzięki Panu Doktorowi

Dzięki Panu Doktorowi usunięto mi laparoskopowo raka prostaty. Po tygodniu było po wszystkim. Bałem się, że będzie trwało to dłużej. Warto trafić na takiego specjalistę

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania