Dobry Dentysta Włodzimierz Kwieciński Wioletta Kwiecińska - opinie - Borzęcin Duży, Kardiolog, Stomatolog

O FIRMIE
Dobry Dentysta, to rodzinna praktyka dentystyczna. Jesteśmy parą stomatologów z wieloletnim stażem małżeńskim oraz równie długim (15 lat) stażem w zawodzie. Przez ponad 13 lat prowadziliśmy dużą firmę stomatologiczną w Warszawie (ADENT) i sądzimy iż tą marką wyrobiliśmy sobie dobrą renomę wśród wielu pacjentów, którzy są nam wierni do dziś, pomimo że postanowiliśmy przenieść nasze miejsce pracy z centrum stolicy na przedmieścia, gdzie pracujemy pod innym szyldem (DOBRY DENTYSTA).

Wiele zmieniło się więc w systemie naszej pracy, z dużej i znanej firmy stomatologicznej (wiele razy gościliśmy jako eksperci w programach telewizyjnych i radiowych, współpracowaliśmy miedzy innymi z teatrem ROMA przy tworzeniu słynnego Tańca Wampirów, autoryzowaliśmy artykuły o tematyce dentystycznej w popularnych magazynach) staliśmy się dwuosobową, rodzinną praktyką dentystyczną. Jednakże wiedza i doświadczenie zdobyte przez wszystkie te lata pracy w ADENCIE sprawiają iż pewien aspekt naszej pracy pozostaje niezmienny - usługi na najwyższym poziomie oraz profesjonalne podejście do pacjenta. Nasza obecna praktyka wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczno-leczniczy (RADIOWIZJOGRAFIA, KAMERA, MORITA, STERN WEBER, KAVO, THE WAND, OSSEOCARE, NOBEL, IVOCRAR, PENTAMIX). Pracujemy najnowszymi materiałami, w zgodzie z obecnymi trendami w stomatologii. Wnętrza naszej praktyki urządziliśmy tak, by nasi pacjenci czuli się tu jak w domu.

Borzęcin Duży, wbrew temu na co wskazuje nazwa, jest małą podwarszawską miejscowością. To właśnie tu, wśród pól i łąk mieści się nasza praktyka. To tu, gdzie nie dociera wielkomiejski gwar, pośpiech i zgiełk leczymy naszych pacjentów. Każdy pacjent traktowany jest tu z szacunkiem i respektem, czas wizyt dostosowujemy indywidualnie. Naszą pracę i naszych pacjentów traktujemy bardzo poważnie. Leczymy całe rodziny, kolejne pokolenia. Mamy nadzieję iż DOBRY DENTYSTA stanie się marką jakości oraz innowacyjnego podejścia do leczenia stomatologicznego dzieci i dorosłych.

Dr Wioletta i Włodzimierz Kwiecińscy

Telefon kontaktowy: 

+48 500 700 652;
+48 510 634 635;
+48 510 867 866;

Dane adresowe: 

Ul. Rycerska 4
Borzęcin Duży
05-083 Zaborów
www.dobrydentysta.org.pl

WSPÓŁRZĘDNE GPS
55^15^5^ N 20^43^44^ E

E-mail:
gabinet@vitadent.org.pl

Dni i godziny przyjęć: 

GODZINY PRZYJĘĆ
(po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym)

poniedziałek - piątek 9 - 20
sobota 10 - 14

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2010-10-31 21:22, Aktualizacja: 2014-03-14 16:29

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Dobry Dentysta Włodzimierz Kwieciński Wioletta Kwiecińska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Ja miałam usuwany kamień

Ja miałam usuwany kamień nazębny. Niestety po zabiegu zostało mi lekkie rozcięcie w przedniej części dziąsła, które już się nie zrosło. Dziąsło zamiast ładnego kształtu okrągłego jaki był przed zabiegiem posiada teraz wcięty kształt trójkątny (po prosty bardziej odsłania ząb). Zabieg wykonywany był przez pomoc dentystyczną około roku wcześniej więc już chyba żadne zmiany w dziąśle nie nastąpią.

Jestem pod ogromnym

Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności Dr. Kwiecińskiego. Polecam zakładanie licówek oraz implantów. Dr. jest bardzo cierpliwy i precyzyjny, dba o detale, każdy zabieg bardzo dokładnie tłumaczy, jest bardzo uprzejmy. Poraz pierszy nie stresuję się idąc do dentysty. Mimo że gabinet znajduje się w Borzęcinie to warto tam jeździć z Warszawy!!!polecam!

Rzeczywiście , mam kłopot

Rzeczywiście , mam kłopot z mailem. Uprzejmie proszę o kontakt pod adresem wkwiecinski@gmail.com
Pozdrawiam
Dr Włodzimierz Kwieciński

probuje wyslac maila na

probuje wyslac maila na gabinet@vitadent.org.pl ale ten mail nie istnieje.moze istnieje jakis inny kontakt mailowy

SPROSTOWANIE Przy

SPROSTOWANIE
Przy niektórych opiniach widnieje ten sam adres IP, ponieważ dostęp do internetu w moim gabinecie jest darmowy, a pacjenci korzystają z komputera i routera w swobodny sposób. Zapewniam zatem, iż jestem daleki od wystawiania opinii sobie samemu.
Dr Włodzimierz Kwieciński

Cieszę się że znalazłem

Cieszę się że znalazłem ten gabinet! Profesjonalne leczenie zębów i bezbolesne usuwanie problemów chirurgicznych . Niższe ceny niż na Bemowie. Zygmunt C

Jestem pacjentką dr

Jestem pacjentką dr Kwiecińskiego od kilku lat. Miałam wkręcone implanty natychmiastowe w żuchwie i na nie założone piękne koronki z porcelany bez metalu. Wszystko wyszło super i wreszcie odzyskałam prawdziwie piękny uśmiech. Gorąco polecam wszystkim którzy cenią jakość a nie niskie koszty.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania