Waldemar Bobkowski - opinie - Poznań, Kardiolog

prof dr hab. nauk med. Waldemar Bobkowski

Telefon kontaktowy: 

0 61 847 50 00

Dane adresowe: 

60-823, Poznań, Słowackiego 12 lok. 1
woj. wielkopolskie

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-19 11:09, Aktualizacja: 2008-08-19 11:09

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Kardiolog Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Waldemar Bobkowski

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Kochani to jest tak jak

Kochani to jest tak jak lekarz dziecko uratuje to od rodziców otrzymuje świetną opinię, Jak lekarz odmówi dalszego leczenia z uwagi, np. że wyczerpał wszystkie możliwości to otrzymuje opinię negatywną. Ten lekarz nie jest wyjątkiem ma sukcesy i porażki. Najlepiej to sprawdzić na forach fundacji, które zbierają pieniądze na zagraniczne leczenie dzieci, bo w Polsce mogłyby czekać tylko na śmierć.

zna ktos numer kom do

zna ktos numer kom do profesora bobkowsiego

Prof. Bobkowski

Prof. Bobkowski przeprowadził pierwszą nieudaną ablację mojego syna, potem unikał nas jak ognia. Na drugą ablację już nie miał ochoty, bo pacjent nie rokował sukcesu. Jednak wyznaczył termin drugiej nieudanej ablacji i pojechał na urlop a zabieg wykonywał młody lekarza i dr Baszko. Dla nas jest to pozorant dbający o dobrą opinię! Rodzi się rownież pytanie dokąd mają się udawać rodzice dzieci kończących 18 lat po nieudanych zabiegach. Brak kontynuacji leczenia i prywatne gabinety -PRZERAŻAJĄ!

Totalnie nie zgadzam się z

Totalnie nie zgadzam się z tą opinia. Znam prof. W. Bobkowskiego od lat. Bezgranicznie zaangażowany w leczenie swoich pacjentów, bez względu na porę dnia i nocy. Jak coś się dzieje - jest natychmiast w Klinice. Cudowny człowiek z powołania.

Ostatnio pan profesor

Ostatnio pan profesor uratował życie małego chłopca przeprowadzając mu zabieg który nie rokował ŻADNEGO sukcesu bo jeszcze właściwie nikomu na świecie się dotąd na takim sprzęcie nie udał, o czym w telewizji i prasie się ostatnio dużo z resztą mówi. Niech pan się zastanowi zanim następnym razem pan będzie kogoś publicznie w takich słowach osądzał...

nie wierze

nie wierze

Profesor Bobkowski to

Profesor Bobkowski to najlepszy lekarz na całym świecie ja mam 14 lat byłam chora miałam całkowity blok a on mnie uratował wstawił mi stymulator i teraz moge dalej żyć naprawde dobry lekarz

Potwierdzam, że Pan

Potwierdzam, że Pan Profesor to lekarz z powołania. Jest przede wszystkim człowiekiem. Pomimo tego, że jestem jeszcze dzieckiem rozmawiał ze mną jak partnerem: konkretnie, rzeczowo, wysłuchał mnie nie przerywając rozmowy. Miał dla mnie czas. Już teraz wiem, że na pewno mi pomoże, bo bardzo tego chce i mam do Pana Profesora pełne zaufanie. Wszystkim, którzy mają dzieci chore na serduszko POLECAM PANA PROFESORA!

Prof. Bobkowski to prawdziwy

Prof. Bobkowski to prawdziwy lekarz z powołania ;)
Człowiek do ozłocenia ;)
Potrafi pomów ludziom, ale przede wszystkim tego chce, co się rzadko zdarza w dzisiejszych czasach...
Pan Bobkowski przeprowadzał u mnie zabieg ablacji, i nie mogłam trafić w lepsze ręce. Polecam i pozdrawiam!

Pan Bobkowski to jeden z

Pan Bobkowski to jeden z najlepszych lekarzy.. mam wrodzona wade serca i znam go od zawsze .. on mnie też... zawsze byl moim ulubionym lekarzem i jets nim do dzis.. i to dzis zawsze on mnie uspokaja tak jak przed laty kiedy bylam mala dziewczynka... a teraz mam juz 16 lat i nadal go bardzo lubie i uwazam ze to świetny specjalista

Jest bardzo dobrym

Jest bardzo dobrym specjalistą, zawsze znajdzie chwilę by porozmawiać! Można się z nim skontaktować o każdej porze. Pan. prof. wyprowadził mnie z zapalenia mięśnia sercowego tak, że nie ma po nim najmniejszego śladu. Polecam tego specjalistę każdemu, ponieważ to świetny kardiolog i sympatyczny człowiek!
Pozdrawiam.

Super lekarz.

Super lekarz.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania