Wojciech Śliwowski - opinie - Gdańsk, Cytolog, Ginekolog

Śliwowski Wojciech, lek. med. Spec. II stopnia ginekolog położnik
USG - sonda brzuszna, pochwowa, cytologia
endokrynologia ginekologiczna

Telefon kontaktowy: 

666 599 150

Dane adresowe: 

80-371 Gdańsk, Jagiellońska 10k / 36
83-332 Borowo gmina Kartuzy ul. Krótka 3

Dni i godziny przyjęć: 

rejestracja na godzinę

Koszt wizyty: 
100 zł
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-07-10 14:20, Aktualizacja: 2016-05-05 22:42

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Cytolog Gdańsk Ginekolog Gdańsk
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Wojciech Śliwowski

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Leczyłam się 2 lata u

Leczyłam się 2 lata u dr.Śliwińskiego w Invicta. Na pierwszej wizycie dr zlecił wykonanie kilku badań m.in. Testosteron, LH, FSH, E2, prolaktyna itp.(wszystkie wyniki były ok, oprócz CA125 - 105 U/ml). Dodatkowo usg wykazało torbiel na jajniku. Na co dr powiedział, ze to nie przeszkadza az tak bardzo w zajściu w ciąże. Mam się nie stresować i dać sobie trochę czasu. Próbowaliśmy z mężem dalej, niestety bez oczekiwanych rezultatów.Przy kolejnej wizycie dr mnie już nie badał, wypisał podstawowe badania dla męża. Okazało się, ze wyniki nasienia są słabe, nie widząc męża na oczy przepisał lek - clostilbegyt, z prośbą o powtórzenie wyników po 3 miesiącach.Wyniki były minimalnie lepsze, jednak dr nie widział dla nas już szans. Na ostatniej wizycie usłyszałam, że mamy czekać na cud a najlepiej będzie, jak zapoznamy się z cennikiem banku nasienia gdybyśmy zdecydowali się kiedyś na inseminacje. Dla mnie to było straszne ponieważ idąc tam wierzyłam, że jest to Klinika LECZENIA niepłodności. Dzisiaj wiem, że był to czas stracony, a pieniążki wydane niepotrzebnie.Wreszcie trafiłam do specjalisty, który zainteresował się moją osobą. Nie przepisuje leków bez wykonania szeregu bardzo ważnych badań i ustaleniu przyczyn dlaczego niektóre wyniki są zbyt wysokie.

Widzę, że niestety ludzie

Widzę, że niestety ludzie wypowiadają się tu na temat zupełnie innego lekarza... komentarze są na temat dr. ŚLIWIŃSKIEGO a chodzi tu o dr. ŚLIWOWSKIEGO ( nawet adres gabinetu się nie zgadza, nie rozumiem jak można to pomylić) . Przykro mi, że przez mylenie nazwiska złe opinie dostaje bardzo dobry i rzetelny lekarz.

Pozdrawiam i gorąco polecam dr. Śliwowskiego. Jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Dr Śliwiński to dobry

Dr Śliwiński to dobry fachowiec, który rozsadnie mówi i słuch a tego, co mówią pacjenci, Uważam,ze ma fachową wiedzę i potrafi dać nadzieję.

Doktor Śliwiński pracując

Doktor Śliwiński pracując w kombinacie typu Invicta jest niestety rutyniarzem. Pacjentki zapisywane są co 10 minut mimo iż poradnia leczenia niepłodności małżeńskiej to nie jest piekarnia tylko miejsce gdzie pary zmagające się niejednokrotnie od wielu lat z niemożnością zajścia w ciążę szukają konstruktywnej porady. Niestety, czas spędzony w Invicie uważam za stracony, pieniądze za wydane niepotrzebnie. Odpowiedzi jakie uzyskiwałam na zadawane pytania sama potrafiłabym sobie udzielić. Jeżeli nie chcecie tracić cennego czasu proponuję inne rozwiązanie niż przemiał w Invicie i roztargnienie Pana Doktora.

Wydaje mi się że troszkę

Wydaje mi się że troszkę autor pomylił nazwisko tego lekarza. Powinno byc Śliwiński. Jeśli chodzi o Wojciecha Śliwińskiego to goraco polecam. Dobry lekarz, rzeczowy, zawsze miły.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania

Wybrane opinie i komentarze