Wojciech Zawalski - opinie - Łódź, Ginekolog

L'Orchidee. Wojciech Zawalski
Strona gabinetu Wojciecha Zawalskiego: http://www.wojciechzawalski.ginweb.pl/
mail: w.zawalski@orchidea.com.pl
adres e-mail: gabinet@orchidea.com.pl
strona internetowa: www.orchidea.com.pl

Telefon kontaktowy: 

(42) 631 00 77 / fax: (42) 631 00 76

Dane adresowe: 

90-723, Łódź,
woj. łódzkie( gabinet ginekologiczny położony w centrum Łodzi)

Dni i godziny przyjęć: 

PN., ŚR, PT. 18.00-19.30
Godziny przyjmowania rejestracji telefonicznych:
PN.- PT. 10.00-19.00
SB. 10.00-16.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-07-09 14:42, Aktualizacja: 2008-07-09 14:42

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Łódź
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Wojciech Zawalski

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

ODRADZAM, PAN ZAWALSKI NIE

ODRADZAM, PAN ZAWALSKI NIE ZASŁUGUJE NA MIANO DOKTORA!!!!!

Etyka zawodu jakaś obowiązuje!!!!
u pana Zawalskiego obowiązuje, ale cennik i czas wizyty (nie dłużej niż 3 minuty).
ODRADZAM!!!!!!!!!

Tragiczny. Był to mój 5

Tragiczny. Był to mój 5 lekarz. Moja wizyta w jego ( prywatnym ) gabinecie trwała 5 min i kosztowała mnie 140 zł. za nic. nie pytał mnie o przebyte choroby, o choroby dziedziczne czy przewlekłe. Okazało się że mam endometriozę a ten lekarz po prostu mnie zbył. Odradzam

Nie polecam!!

Nie polecam!!

Świetny specjalista,

Świetny specjalista, przyjmował mój poród, zaczęłam rodzić naturalnie, bardzo krwawiłam, badało mnie kilku lekarzy ale to on podjął natychmiastową decyzję o cesarce i gdyby nie on to nie wiem co by było bo odklejało się łożysko.....

odradzam dr. Powieszał mi

odradzam dr. Powieszał mi ,że mam nadżerkę do usunięcia. Oczywiście zaproponował metodę wymrażania, którą może zrobić u siebie w gabinecie- koszt 320zł!!!! Po konsultacji z dwoma innymi lekarzami okazało się, że jestem zdrowa. Nie wiem co chciał usuwać mi dr Zawalski, ale pozostali lekarze powiedzieli, że jest to naciągaczko!!!!Powiem tylko tyle WSTYD!!!Jeśli macie jakieś problemy to zawsze skonsultujcie się z kimś jeszcze!!!

Stanowczo

Stanowczo polecam!Cierpiałam 15 lat, leczyło mnie kolejno 7 ginkologów w Warszawie i nie tylko.Nikt nie wiedział co mi jest. Dopiero dr Zawalski odkrył chorobę, podczas pierwszej (!) wizyty postawił diagnozę:endometrioza.potwierdził ja laparoskopią, zaawansowana endometrioza 3st.podjęłam odpowiednie leczenie. Wyleczył także moją Mamę. Świetny specjalista i bardzo porządny Człowiek.Polecam :))

Kobieto nie wciskaj

Kobieto nie wciskaj ciemnoty. Endometrioza to nie jest jakaś nowa choroba.
Nie wierzę , że do tej pory nikt nie rozpoznał

Odradzam. Pan doktor wykrył

Odradzam. Pan doktor wykrył u mnie nadżerkę, a następnie zaprosił do prywatnego gabinetu. Dwóch następnych lekarzy gin. nie stwierdziło nic. Jedna z nich powiedziała, że domyśla się o jakim lekarzu mówię... Jak dopytałam, okazało się, że kilka jej pacjentek skarżyło się na podobne akcje. Jak komuś wykryje Pan doktor nadżerkę polecam się upewnić u innego lekarza. Koszt zabiegu podobno ok. 500 zł, a nikt nie stwierdzi czy było coś usuwane czy nie, bo to taki zabieg, na który jak wnioskuję można naciągać pacjentki.

Nie rozumiem negatywnych

Nie rozumiem negatywnych opinii na temat dr. Zawalskiego. Wydaje mi się, iż wszystkie one pochodzą od konkurencji bo to co piszecie jest nieprawdopodobne. Przemiły i serdeczny lekarz, który zna sie bardzo dobrze na tym co robi. Podchodzi z dużą uprzejmością i profesjonalizmem do pacjentki.
Przeszłam operację usunięcia narządów rodnych i od początku odkąd dowiedziałam się o chorobie do samego końca, czyli operacji okazał się doskonałym lekarzem, ale przede wszystkim człowiekiem. Po raz pierwszy spotkałam tak wyczulonego na problemy i cierpienie pacjentki lekarza.

Miała Pani wyjatkowe

Miała Pani wyjatkowe szczęście. Dla mnie pan Zawalksi jest ZAROZUMIAŁYM BUFONEM , który pacjentki ma gdzieś . Liczy się tylko kasa. Zero uprzejmości , zero konkretnej rozmowy, jego wizja i wypad z gabinetu. Takiego STRASZNEGO lekarza nigdy jeszce nie spotkałam.

Odradzam. Lekarz, mimo mojej

Odradzam.
Lekarz, mimo mojej prośby, nie chce mi wydać karty ciąży, mówiąc, że "nie ma takiego obowiązku" i "nikt go do tego nie zmusi". Zamiast dbać o komfort ciężarnej pacjentki, funduje mi wędrowanie po kierownikach przychodni na skargę. Bo wypisać kartę ciąży to wielki problem! Wstyd, Panie Doktorze!

Tragiczny

Tragiczny lekarz.Okropny,trktuje pacjentki jak intruzów.na jego dyżurze dostałm silnego krwawienia i do rana nie raczył do mnie ptzyjść , a na obchodzie powiedział że pacjentka miała lekkie krwawienie.Stanowczo nie polecam.

stanowczo nie polecam!!!!

stanowczo nie polecam!!!!

Nie polecam.

Nie polecam.

A ja jestem bardzo

A ja jestem bardzo zadowolona.

odradzam chodziłąm do

odradzam chodziłąm do doktora z dzwiema ciażami i obie skączyły sie cesarkami miało byc wszystko oki i naturalnie miałam rodzc kasa jestb ważniejsza i taka jest prawda

a ja jestem bardzo

a ja jestem bardzo zadowolona z dr. Zawalskiego, profesjonalny i przemiły człowiek.

Gorąco polecam,dzięki

Gorąco polecam,dzięki Niemu mam śliczną,zdrowa córeczkę :)

Odnoszę wrażenie,że ów

Odnoszę wrażenie,że ów pan ma gdzieś fachową pomoc i doradztwo swojej pacjentce, znacznie więcej dowiedziałam się z internetu niż od niego i nie ukrywam,że byłam w lekkim szoku, bo pominął bardzo ważne informacje.No cóż nic miłego nie mogę napisać, ja pana Zawalskiego nie polecam.

Jestem zdegustowana: Nie

Jestem zdegustowana:
Nie zadał sobie trudu, żeby wklepać do komputera nazwę przepisanego mi leku, a ja miałam prawo zapomnieć.
Zaprosił mnie na kolejna wizytę, chociaż wiedział , że do tego czasu nie dotrą jeszcze wyniki badań (czyli kolejna stówka w błoto).
Żadnych dodatkowych wyjaśnień, zaleceń.
Kasa, kasa, kasa...

Mam wrażenie, że kwestie

Mam wrażenie, że kwestie finansowe są dla niego ważniejsze niż dobro pacjentek. Pan doktor niepotrzebnie "zaprosił" mnie na kolejną wizytę, chociaż wiedział, że do tego czasu nie dotrą jeszcze wyniki badań. Oczywiście potrzebna była kolejna wizyta (czyt.kolejna stówka).Poza tym mógłby sobie zadać trochę trudu i wklepać do komputera jakie leki przepisuje danej osobie, a nie wypytywać o to na kolejnej wizycie.
Jestem zdegustowana i oczywiście nie polecam.

Zostałam przez doktora

Zostałam przez doktora doprowadzona do stanu w którym poczułam się upokorzona. W przypadku tak delikatnej specjalizacji to niedopuszczalne, aby tak instrumentalnie potraktować kobietę i dać jej odczuć, że czuje się kimś lepszym i ważniejszym.
W dodatku doktor pomylił mnie z inną osobą i mimo moich wyjaśnień nie raczył nawet przeprosić.
Zero delikatności i kultury osobistej.
Zdecydowanie odradzam.

Zgadzam sie z wszystkimi

Zgadzam sie z wszystkimi negatywnymi opiniami. NIEODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA STANOWISKU ORDYNATORA. PACJENTKI TRAKTUJE JAK INTRUZÓW, ZERO INFORMACJI O LECZENIU I EWNTUELNHYCH POWIKŁANIACH. MNIE DOPROWADZIŁ DO ANEMII I ZMUSZONA BYŁAM DO KOLEJNEGO ZABIEGU W NARKOZIE , OCZYWIŚCIE W INNYM SZPITALU, BO OKAZAŁO SIĘ ZE PAN DOKTOR "TYLKO SOBIE POSKROBAŁ W CIEMNO". Myślę,że pozytywne opinie wystawija pacjentki. u których leczenie przbiega książkowo, natomiast jeśli pojawiaja się komplikacje i pan doktor niE jest pewny swojej diagnozy to pownien odesłać pacjętkę do innego szpitala, ani e leczyć ot tak sobie , na dodatek zero odpowiedzi na pytania. KOBIETY STRZEŻCIE SIĘ TEGO CZŁOWIEKA.

Stanowczo nie

Stanowczo nie polecam!!!!!!!!!!

dzięki niemu mam

dzięki niemu mam wspaniałą córeczkę

nie podoba mi sie

nie podoba mi sie

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania