Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno-Lecznicze - opinie - Łódź, Alergolog, Audiolog, Chirurg, Dermatolog, Ginekolog, Kardiolog, Lekarz rodzinny, Neurolog, Okulista, Ortopeda

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno-Lecznicze
EKG, USG, RTG, EEG, spirometria, punkt pobrań, punkt szczepień, ambulatorium, echo serca, fizykoterapia Łódź
http://www.womp.lodz.pl

Telefon kontaktowy: 

042 272 19 00

Dane adresowe: 

ul. Aleksandrowska  61 / 63
91-205 Łódź

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-04 09:26, Aktualizacja: 2009-06-04 09:26
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno-Lecznicze

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Polecam usługi

Polecam usługi stomatologiczne w tym ośrodku, jeśli:
- nie przywiazujesz wagi do swojego czasu (wizyta umowiona na 8:00, czekasz w poczekalni, a o godzinie 9:00 pani doktor mowi zebys poczekal bo musi obsłużyć jeszcze kogoś. Zwrocenie uwagi skutkuje pretensjami i zarzutami, ze jestes niewyrozumialy. Odpowiedz moja, ze ja kazda minute nieobecnosci w pracy musze odpracowac i nie chce marnowac czasu bezproduktywnie w poczekalni (czemu od razu nie wyznaczyla mnie na godzine pozniej??) nie robi wrazenia.
- na umowiona z miesiecznym wyprzedzeniem wizyte przychodze, okazuje sie, ze lekarz na urlopie a pacjenta nikt nie powiadomil (nawet telefonicznie). Na uwage, ze po co ja marnuje czas, zwalniam sie z pracy jest odpowiedz w stylu: A kto za te telefony bedzie placil? I w ogole co ja sobie wyobrazam, moim obowiazkiem jest sie upewnic, czy wizyta sie odbedzie! (Jak widac karteczka otrzymana od pani doktor, z terminem i godziną wizyty jest dla tej samej pani doktor niewiążąca).
- wykazesz sie zrozumieniem dla maksymalnego oszczedzactwa (podczas kilku moich wizyt slinociag nie zostal ani razu uzyty) - ja sie wykazalem, slowka nie pisnalem - w koncu bardziej mi sie oplaca ta chwila dyskomfortu niz skorzystanie z prywatnej wizyty za 100 zl od zeba.
Fachowosc pani stomatolog i leczenie na koszt NFZ to jedyna rzecz, ktora mnie trzymala przez kilka miesiecy w tej przychodni. Niestety reszta jak za "glebokiej komuny" - na pacjenta leja (chodzi mi o stomatologie, reszty nie znam, moze to i dobrze...). Tam pacjent nie moze wymagac: ma czekac na laske przyjecia, brac co dostanie i ... sobie isc :-)

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania