Wypadanie włosów - czy można temu zapobiec?

Przeszczep włosów - zdjęcie partnera

Wypadanie włosów jest problemem, który dotyka coraz większą część społeczeństwa. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że istnieją skuteczne sposoby na to, aby temu zapobiec i odzyskać bujną fryzurę.

Czym jest przeszczep włosów?

Osoby, które od dłuższego czasu borykają się z problemem wypadania włosów, z reguły wyczerpane swoim stanem zaczynają szukać jakiejkolwiek pomocy. Najlepszym wyborem jest oczywiście przeszczep włosów, ponieważ tylko on potrafi przynieść zauważalne efekty i faktycznie poprawić wygląd. Przeszczep równie często nazywany jest po prostu transplantacją włosów, gdyż faktycznie podczas zabiegu dochodzi do przeszczepienia włosów wraz z cebulkami, aby te mogły na nowo odżyć. Jest to typ zabiegu, który z reguły poleca się osobom, które borykają się z łysieniem androgenicznym, zarówno typu męskiego, jak i żeńskiego. Naturalnie jest to metoda pomagająca również przy łysieniu plackowatym oraz utracie włosów, co mogło być spowodowane na przykład urazem, czy rozległym poparzeniem. Na pewno przeszczepienie włosów pomaga odzyskać pewność siebie oraz poprawić swój wygląd. Poszukując skutecznej metody i pełnego profesjonalizmu, z całą pewnością warto skorzystać z oferty Artas.

Co warto wiedzieć o metodzie przeszczepienia włosów Artas iX?

W tej chwili jest to jedna z najlepszych metod przeszczepiania włosów i to właśnie dlatego warto poznać jej zalety oraz dowiedzieć się, kiedy warto po nią sięgnąć. Już na samym początku warto wspomnieć o tym, że Artas iX to innowacyjny robot, który został zaprojektowany właśnie po to, aby wspomagać osoby, które borykają się z łysieniem i nie akceptują swojego nowego wyglądu. 

Robot działa na zasadzie sztucznej inteligencji. W pierwszej kolejności wbudowany system komputerowy ocenia jakość włosów i tym samym wybiera najlepsze grupy mieszków z miejsca, z którego mają zostać pobrane. Na uwagę zasługuje przede wszystkim szybkość, z jaką działa robot. Jest on w stanie w ciągu tylko jednej godziny pobrać nawet około 1000 mieszków włosowych, co z pewnością jest wynikiem szczególnie zasługującym na uwagę. Wśród największych zalet na pewno należy wskazać precyzję, ponieważ robot działa niezwykle dokładnie i nie ma mowy o jakiejkolwiek pomyłce. Dodatkowo jest on opracowany tak, aby sam przeszczep włosów był dla pacjenta, jak najmniej wyczuwalny. 

Warto więc wymienić kilka podstawowych informacji, które należy wiedzieć na ten temat. Wśród nich oczywiście:

  • cały proces przeszczepiania włosów trwa od 4 do 8 godzin w zależności od ilości włosów, jakie trzeba przeszczepić
  • choć jest wykonywany przez robota, asystują mu specjaliści
  • efekt można zobaczyć już po pierwszym zabiegu
  • w ciągu godziny przygotować można około 2000 miejsc do wszczepień

Aby przekonać się, czy taki zabieg na pewno jest dla każdego, z całą pewnością warto odwiedzić https://artasclinic.com/ , gdzie znaleźć można wszystkie niezbędne informacje i umówić się na swoją pierwszą wizytę, podczas której wszystko zostanie dokładnie wyjaśnione.

Artykuł sponsorowany

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania