Czy podręczny nośnik medycznych danych bezie pomocy w ratowaniu ludzkiego życia?

MinHolder jest identyfikatorem USA który w swojej pamięci zawiera podstawowe medyczne informacje dotyczace jego użytkownika. Nowoczesne urządzenie ma być ratunkiem dla ludzki w trakcie akcji ratowania życia, gdzie zdrowie i życie poszkodowanych osób jest w dużym niebezpieczeństwie.

MinHolder został stworzony aby skrócić proces diagnostyki choroby, przypadku w momencie gdy czas odgrywa znaczącą role. Lekarz już nie musi czekać na wyniki części laboratoryjnych badań gdyż wiele informacji bezie zawartych właśnie na przenośnym nośniku który będzie posiadała poszkodowana osoba. Wprowadzenie tego systemu umożliwi szybsze podejmowanie decyzji o przeprowadzeniu dalszym czynności medycznych i rozpoczęciu odpowiedniego leczenia.

Lekarze podkreślają fakt iż im szybciej zostanie dostarczona informacja na temat tego jak pacjent posiada grupę krwi czy też czy Cierpic na jakieś choroby przewlekłe przez co czy zażywa jakieś leki, tym sprawniej można podjąć najlepszą decyzje medyczną dotyczącą dalszego postępowania.

Źródło: rynekzdrowia.pl

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania