Nutrimex - Fit czy kit?

Nogi na wadzie - Zdjęcie partnera Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Szukając w internecie środków na odchudzanie, natrafimy na ogrom różnego rodzaju tabletek i herbatek. Większość z nich obiecuje cuda i niesamowite efekty bez choćby kropli potu. Nie inaczej twierdzi producent produktu o nazwie Nutrimex. Jest to kolejny suplement zapowiadający rewolucję w odchudzaniu, jakich wiele ostatnio na rynku.

Obiecuje użytkownikom bezpieczny i ekspresowy proces chudnięcia. Niestety sam producent nie jest pewien, jak rewelacyjny jest jego produkt, obiecując na zmianę utratę wagi o 10, 12 i 15 kg w 30 dni, niezależnie od masy początkowej. Kto wie, być może tabletki w magiczny sposób domyślają się o, który zakres odchudzania nam chodzi. 

Jak działa Nutrimex?

Gdy zwrócimy uwagę na sposób działania opisany przez producenta. Otrzymamy informację, iż używając tych tabletek, schudniemy już po 3 dniach, a nasz organizm stanie się istną spalarnią tłuszczu pracującą 24h/dobę. Jako że "cudowne" specyfiki to zawsze coś więcej, można odrzucić na bok witaminy i zdrowy tryb życia. Nutrimex obniża w końcu poziom cholesterolu i cukru, chroniąc też przy tym przed chorobami. To według producenta także codzienny zastrzyk energii. Gdyby jeszcze odmładzał, choć może już wkrótce i ta właściwość zostanie w nim odkryta. Proces odchudzania ma być podzielony na poniższe etapy:

  • Przywrócenie właściwej pracy organizmu,
  • Przyśpieszenie metabolizmu naszego organizmu,
  • Pomoc przy samoczynnym oczyszczeniu organizmu z toksyn i złogów, których (jak czytamy) w naszych jelitach "zalegają całe kilogramy",
  • Ponowne przyśpieszenie metabolizmu i spalania tłuszczu, 
  • Utrzymanie wagi i zabezpieczenie przed efektem jojo.

Co kryje się w środku?

Jeśli chodzi o skład produktu Nutrimex to dość ciężko się tutaj wypowiedzieć. Jedyna informacja, jaką można znaleźć na ten temat, jest pełna ogólników i oznajmia jedynie o naturalności wszystkich składników. Brak choćby najmniejszej wzmianki o alergenach. Pytanie, czy ktokolwiek zdecydowałby się, na połknięcie tabletki, której skład jest w zupełności nieznany? Oczywiście producent zapewnia, że Nutrimex jest w 100% bezpieczny dla każdego, ale cóż innego mógłby stwierdzić. 

Nutrimex i jego opinie

Portal DoktorFit.edu.pl, zajmujący się recenzjowaniem popularnych produktów odchudzających, bardzo mocno podważa rzetelność informacji, zamieszczonych na stronie prezentującej Nutrimex. Największy cień zastrzeżeń pada głównie na autentyczność certyfikatów, jakimi szczyci się producent. Wśród nich znajdziemy choćby certyfikat GPP, jednak ich strona milczy w sprawie takie certyfikatu przyznanego dla Nutrimex'u.

Kolejnym wątpliwy element, to postać Pana Zbigniewa. Lekarz ten miał przebadać 280 różnych środków na odchudzanie, by wyróżnić z nich właśnie Nutrimex. O dziwo nikt nie jest w stanie potwierdzić tego, że taki specjalista istnieje. Ponadto opinie wystawione przez byłych użytkowników tego produktu, zapowiadają jedynie rozczarowanie związane z pokładaniem nadziei w jego skuteczność.

Czy warto?

Mimo nasuwających się konkluzji należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy stosować Nutrimex? Tak, ale tylko wtedy, kiedy zamiast naszej sylwetki pragniemy odchudzić własny portfel. Produkt jest otoczony sporą ilością niedomówień i ogólników, niemożliwym jest nawet ustalenie, co wchodzi w jego skład. Opis działania jest zbyt piękny i łudząco podobny do obietnic stawianych przez inne magiczne środki, które zawiodły już tłumy. Zdecydowana większość stron związanych z tematyką odchudzania, stanowczo odradza stosowania tego produktu. Oczywiście decyzja w tej sprawie jest kwestią indywidualną i każdy zrobić co uważa za słuszne. Należy jednak kierować się rozsądkiem, a nie pięknymi sloganami i obietnicami cudownych rozwiązań.

Artykuł sponsorowany

Niestety ja dałam się

Niestety ja dałam się nabrać na reklamę nutrimex... tak jak piszecie jest to po prostu oszustwo i nie odchudza, także przestrzegam wszystkich

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania