U chirurga plastycznego już nie tylko same pacjentki.

Coraz częściej estetycznym zabiegom medycznym poddają się również panowie a nawet po decyzji rodziców kilkuletnie dzieci.

Kliniki które zajmują się chirurgia korekcyjną z każdym rokiem odnotowują wzrost liczby wykonywanych u siebie operacji i zabiegów. proporcjonalnie wzrasta liczba mężczyzn którzy chcą poddać się zabiegowi w ramach medycyny estetycznej. również zdarzaj się przypadki kiedy w klinice pojawiają się dzieci - głównie trafiają tu na korekcję małżowin usznych, czasem chodzi o korekcje stulejki czy wykonanie zabiegu obrzezania ze względów higienicznych lub też religijnych. Dla mężczyzn placówki oferują zabiegi z zakresu liposukcji, liftingu twarzy, korekcji zmarszczek mimicznych, leczenia ginekomastii, plastyki penisa, wszczepiania sztucznego jądra i właśnie obrzezani i stulejki. Ośrodek Chirurgii Plastycznej Macieja Kuczyńskiego w Lublinie w rozmowie potwierdza iż zabiegi są również wykonywane na kilkuletnich dzieciach , gdzie rodzicom głównie chodzi o korekcje blizn i małżowin usznych.

Od 3 lat do tego rodzaju medycyny przekonują się coraz bardziej panowie i coraz częściej decydują się n zabieg leczenia ginekomastii który polega na zmniejszeniu przyrosłych gruczołów piersiowych.

Źródło: rynek zdrowia.pl

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania