Elektroniczna pigułka na odchudzanie.

obese-man.jpg

Elektroniczna pigułka która ma zdolność wytwarzania uczucia sytości została właśnie wprowadzona na europejski i amerykański rynek.

Abiliti – gdyż tak się owa pigułka nazywa – stworzona została przez amerykańską firmę Intrapace i naukowców z University of California. Ma ona na celu wspomaganie leczenia chorobliwej otyłości, zastępują pionową plastykę żołądka lub opaskowanie go – czytamy w „Technology Review”. Abiliti jest przy pomocy laparoskopu wszczepiana w jamę brzuszna w okolice żołądka. Pigułka przez nerw błędny wysyła do mózgu odczucie sytości uruchamiając przesyłanie sygnałów kiedy pierwszy posiłek trafi do żołądka. Pigułka Abiliti jest sterowana przez procesor, posiada pamięć i chip sieci bezprzewodowej oraz akcelerometr, określający ile pacjent wykonał ćwiczeń w ciągu danego okresu czasu. Dane które zbiera pigułka, razem z odczytami stanu chorobowego, są możliwe do odczytania przy pomocy laptopa wyposażonego w sieć bezprzewodową. Magiczna pigułka to koszt 21 tysięcy dolarów - czyli koszt jest 2-razy wyższy niż operacja opaskowania żołądka – jednak nie ma takich skutków ubocznych jak wymioty czy nudności charakterystyczne dla tego typu operacji.

Pierwsze badania zostały przeprowadzone na 65 chorych i wyniki były zaskakujące – stracili oni w ciągu roku średnio 22% swojej wagi, przy czym utrata wagi u niektórych sięgała aż 38%. Abiliti jest obecnie dostępna w klinikach w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Hiszpanii.

Źródło: rynek zdrowia.pl

A próbowaliście może

A próbowaliście może Reducer Thermo Extreme? Bardzo mnie ciekawi ten preparat, a nie można mu odmówić pozytywnych opinii tutaj https://odchudzaj-zdrowo.pl/najlepsze-leki-na-odchudzanie-co-mozna-wybrac/

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania